Tabletky Clostilbegyt

Príspevok v téme: Tabletky Clostilbegyt
mišička

ahojte kočky, chcem vás poprosiť o radu, je tu niektorá z vás ktorá užívala hormonál.tablety CLOSTILBEGYT???? ja totiž HAK užívať nemôžem,a aj keď CLOSTILBEGYT není HAK..sú to predsa hormonáln.tablety,,,tak sa ich bojím začať užívať, že tam je nejaké riziko ako pri užívaní HAK..napr., trombolza a podobne
dievčatá..keď ste niektorá užívala CLOSTILBEGYT..-napíšte i aké to bolo, či ste nemali pri užívaní nejaké problémy..a hlavne, či vám tie lieky pomohli-ďakujem

elzvolooo

+1 Clomid. Ja som ho uzivala na stimulaciu ovulacie pre inseminaciu. Tolerovala som ho dobre a mam 3 rocnu dcerku po uspesnej inseminacii - euhealth24.com

tibi

ja som tie tabletky brala tiez a nepomohli mi vobec o dietatko sa snazime uz tri a pol roka a stale nic ...ja po tych tabletkach som nepocitovala ziadne vedlajsie ucinky ako sa tu opisuje

dobrozienka

Ahojte baby ja u69vam clostilbegyt uz tretí mesiac,nie som sním spokojná preto ze aj ja mam velke bolesti pred ajpocas menzesu,mam nafuknute a tvrde podbrusko a padaju z neho vlasy. Menzes mi pri nom meska od 5do 10dni a clovek si mysly ze je v druhom stave ale nakoniec mi to vzdy pride a potom som s toho nestastna. Mne ho dal kvoli tomu ze som mala male vajicka ale inak sme obidvaja v poriadku je pravda ze s 9mm ich mam 21 ale tiez to nie je taký vysledok aky by som cakala a uprimne toto doberiem a do mna uz nic nedostanu. Nieje to normalne ked ste zdrave a mate do seba davat lieky tiez tuzim po babatku ale nie za cenu mojho zdravia a v letaku je jasne písane ze naraz sa mozu vybrat tei balenia to znamena ze 3x10tab. s tym ze 2x1 a potom uz musi byt pokoj aspon na 6mesiacov ja som rozhodnuta ze uz viac ich nebudem uzivat. Tiez spominaju ze najlepsie ucinky to ma po vsetkych troch baleniach asi pol roka teda najneskor do pol roka a niekedy sa rodia a dve deticky. prosim zareagujte na to a drzim vam teda vsetkym nam palce

pacoltova

Ahojte ja klostolbegyt uzivam uz 7 mesiac a stale nic som po dvoch potratoch a uz som zufala brucho ma nesmierne boli bolest mam az v krizoch vela som o tom pocula jedny pisu ze im clostil. pomohol iny pisu ze nepomohol na kazdeho to posoby asi inak. ako sa vravy nadej zomiera poslena ale niekedy clovek nema novych sil na to aby vobec mal nejaku nadej. den co den nad vsetkym rozmyslam a ma ide s toho porazit.

Janulik07

caute baby, aj mne lekar dnes predpisal ten Clostilbegyt.s priatelom sa snazime vyse pol roka o dieta a stale nic,tak dufam, ze mi to pomoze. Je tu aspon 1baba, ktorej to zabralo a otehotnela? Dakujem

mucajuca

no tak mne ten clostylb.nepomohol,takze zacnem ho zase uzivat na treti den menst.,velmi som sklamana a necitim sa z toho clost.dobre,busi mi srdce,som total nervozna,ale najhorsie ze to pretrvava aj ked ho neberiem/mam brat 1 tabl.denne po dobu piatich dni menst.-rano polovicku,vecer polovicku/.som z toho uplne napumpovana,vyzeram jak rambo...baby dajte nejaku radu,lebo sa zblaznim...keby toaspon pomohlo,ale naozaj tie tabletky ovplyvnuju zenu,urcite,ja som nikdy nemala problemy so srdcom a teraz sa zadychavam jak stara babka a niekedy nemozem vstat ani z postele...

mišička

no ja som doužívala tento cyklus Clostilbegyt.....ale mne gynekolg nekázal prísť na žiadnu kontrolu...ani na folikulometriu..ako to??

veronika

Ahoj.ja som uzivala tento cyklus prvykrat Clostilbegyt a po douzivani chodim na folikulometriu a vyzera to, ze sa mi z neho robi cysta.este v piatok idem na folikulometriu a potom uvidime, ci to prasklo alebo to prerastlo do cysty.

mišička

čaw macajuca...a už si ich začala brať??? akú máš doporučenú dávku?? mne gynekolog povedal 2*1 denne...ale na letáku píše raz denne...tak neviem..ako to mám brať....