Valentinsky darcek

alise

Vieš klokuska lebo určite nemám čo robiť, určite preto...Tak asi preto lebo mi na každú správu vypísalo že také meno už existuje a že si ho mám zmeniť a keď mi to konečne na tretí krát poslalo, som zistila že už mi to poslalo aj predtým hoci písalo niečo iné...spokojná?

1bublinka

Podľa mňa je všetko týkajúce sa Valentína obrovský trápny gýč. Nehovorím to preto, že by som bola nejaká zatrpknutá, priateľa mám už 3 roky, ale na Valentna sme si nikdy nič nedávali, resp. nič hmotné ružové červené srdiečkové s nápisom I love you. Myšlienka Valentína je možno pekná, ale jej prevedenie do skutočnosti mi príde hrozne trápne. Asi toľko...

kiki

Podľa mňa je všetko týkajúce sa Valentína obrovský trápny gýč. Nehovorím to preto, že by som bola nejaká zatrpknutá, priateľa mám už 3 roky, ale na Valentna sme si nikdy nič nedávali, resp. nič hmotné ružové červené srdiečkové s nápisom I love you. Myšlienka Valentína je možno pekná, ale jej prevedenie do skutočnosti mi príde hrozne trápne. Asi toľko...

alise

Podľa mňa je všetko týkajúce sa Valentína obrovský trápny gýč. Nehovorím to preto, že by som bola nejaká zatrpknutá, priateľa mám už 3 roky, ale na Valentna sme si nikdy nič nedávali, resp. nič hmotné ružové červené srdiečkové s nápisom I love you. Myšlienka Valentína je možno pekná, ale jej prevedenie do skutočnosti mi príde hrozne trápne. Asi toľko...

o

Fidorku NIKDY ! je to gýč a typický príklad ťahania peňazí z ľudí a čistá komercia. Veď sa zamyslite: dajú milióny na rekalmu v TV, čiže nás lákaj´: kúpte to! dopredu majú zrátané ako nás oblbnú a koľko toho predajú. všetko je o prachoch a zisku. A s priateľom každý večer pozeráme TV a aj tú reklamu a ešte mu to aj darujem NIKDY! Niekedy stačí pusa. Tá povie viac !