Otazka pre RNG-vlasy

Príspevok v téme: Otazka pre RNG-vlasy
slecna123

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat co okrem pangaminu arevalidu pomaha na vlasy-zahustenie. vzdy som mala huste vlasz ale pre zlu HAK, Yadine, som prisla o polovicu z nich ana hlave mi ostali droty. Bolo to pred pol rokom. Odvtedy su v hroznom stave ale padanie sa zastavili ked som ju prestala brat.Ake tbl pripadne balzamy pouzivat na aktivaciu vlasovych korienkov?Dakujem za radu:)

RNG

florida, potravinove doplnky sa mozu pouzivat aj vo zvysenych davkach, nielen takzvane "odporucenych dennych davkach".
Tie su aj tak z doslova davnych cias(1948) a lekari sa ich povacsine zatate drzia, hoci ich mnohi kolegovia dokazali, ze rozxne z tych davok su nedostatocne a odporaucaju podstatne vyssie.
Napr na vitamin C bola 60 mg odporucena davka, dnes mnohi lekari odporucaju 3 gramy, tj 50 krat tolko. Na vitamin E bolo 13 IU, dnes je 400IU podla mnozstva vyskumu(vyse 20 000 vyskumnych sprav)atd.
Niektore veci sa ale nedaju tak velmi predavkovat, napr zinok, povodne 15 mg moze byt do 50 mg(75 pre tazke osoby) ale viac ,ako 100 mg zamedzuje absorbcii medi, a dokonca vedie k alergickym reakciam.

florida

RNG -a to si myslel 500mg k.pantotenovej za jeden den? (pretoze mne napr.lekarka vravela ze dve tablety za den, co je 200mg) a v letaciku zase odporucali 100mg,.... nie je 500vela? nemoze sa nic stat, ak budem papat za den 500mg???

A podobne aj zinok - to je davka na jeden den,? (dakujem)

florida

mno, ked dobre pocitam, za mesiac sa uz naslo 5 divcat na tomto fore, ktore sa stazovali na HAK YADIN - padanie vlasov ( ja som jedna z nich ) -co ma najviac stve je to: ze aj napriek tomu, ze sa to tolko krat objavuje u zien, nie je to pisane v letaciku pri neziaducich ucinkoch !!!!!!!!!!! :(