Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake je najlepsie afrodiziakum pre zeny?

Marccelo

Podľa mňa každú vzrušuje niečo iné. Napr. vysnený darček, peniaze, vypracované telo, dobré jedlo, a bla bla bla. Moju naposledy dostalo do varu toto www.erectan.sk a nebola to jednorazová záležitosť.

Slobodna

Podľa mňa je najlepšie a najväčšie afrodiziakum pre ženu milujúci partner - kde je láska, duševné súznenie je aj sexuálny chtíč.

vlada V

Ahojte, kupila som si MACU môže sa užívať dlhodobo. Niekde som čítala, že po jej užítí sa točí hlava - znižuje tlak? Aké máte skúsenosti. Funguje na libido u žien? Sú nežiaduce účinky?

brontanaska

MACU netreba brat, ze raz vezmem a cakam hned vysledky :) ja som ju brala asi mesiac,nadrzana som bola sice aj pred tym, ale potom to bolo nieoc neuveritelne. chut na sex skoro stale, orgazmy po sebe silne. dali sme si 4 kola a ja som prijemne unavena posepkala do uska svojmu, mam este chut :) okrem toho mi pomohla strasne na syndrom drazdiveho creva a dala doporiadku hormony. potom som ale sla na operaciu a vyradila ju. okrem toho ukludnuje a pomaha zvladat stres. pre mna to je vseliek:)

okrem toho vraj pomaha zvysovat plodnost. ja mam len dobre skusenosti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake je najlepsie afrodiziakum pre zeny? - Fórum - ZDRAVIE.sk