Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem s vycikanim sa, ked niekto caka von

Príspevok v téme: problem s vycikanim sa, ked niekto caka von
dirrat

Neviem, ci je to zdravotny alebo skor psychicky problem. Ak sme niekde na vylete s kamoskami alebo v nejakom divadle a idem na zachod, musim ist posledna. Ak totiz niekto este na mna caka a za dverami pocujem. Uz si? Ponahlaj sa. Nedokazem sa vycikat alebo to trva strasne dlho, kym sa to spusti. Niekedy nemusia nic hovorit, ale ked viem, ze za dverami niekto je, je to to iste. Ked som sama, nerobi mi problem sa vycikat. Alebo pridem sama na zachod, uz to skoro pustim, ale ked pocujem za dverami, ze niekto prave prisiel, hned sa to zastavi a opat mam problem pustit to. Musim vtedy ist na zachod, ked je najvacsia pravdepodobnost, ze tam nikto nebude, ak sa to da. Preco? Dakujem.

modrooká

To bude psychika,si nervôzna že niekto čaká vonku.Su od toho horšie veci.Moja kamarátka z roboty mala taký problém.Išli sme na 10 dni do Ruska.Ona nebola schopná na veľku spotrebu ísť.Po pár dnoch už ju brucho bolelo,potom horko ťažko len s čípkami.Takisto aj v Tatrách.Ja niekedy mávam práve opačný problém.Ked odchádzam z domu ked aj na aute zachvilku potrebujem na malu.Ci som pila,či nie.Potom už je to OK.

gaga6

je strasne ze ja mam ento isty problem... a idem o mesiac na vylet do chorvatska a netusim ako to zvladnem na tyc benzinovych pumpach asi mi praskne mechur...

sissssa

aj ja som s tym ako zena mala problem, no ked som sa spytala akehokolvek muza, ako sa dokaze vymocit, ked je na vecu este dalsi chlap pri nom pri pisoaroch :D tak mi odpovedali, ze to ich ani nenapadlo, ved to je prirodzena vec, ze kludne vykonaju aj velku potrebu aj ed ich niekto pocuje . Tak som si v hlave povedala tiez, ze predsa kazdy vydava pri cikani ten isty zvuk a skusila som sa premoct a predstavit si v plnom vecku, ze tam nikto nie je a ze mi je to jedno. A odvtedy nemam problem :)

sissssa

aj ja som s tym ako zena mala problem, no ked som sa spytala akehokolvek muza, ako sa dokaze vymocit, ked je na vecu este dalsi chlap pri nom pri pisoaroch :D tak mi odpovedali, ze to ich ani nenapadlo, ved to je prirodzena vec, ze kludne vykonaju aj velku potrebu aj ed ich niekto pocuje . Tak som si v hlave povedala tiez, ze predsa kazdy vydava pri cikani ten isty zvuk a skusila som sa premoct a predstavit si v plnom vecku, ze tam nikto nie je a ze mi je to jedno. A odvtedy nemam problem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem s vycikanim sa, ked niekto caka von - Fórum - ZDRAVIE.sk