Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Novy svetovy poriadok

malickasom

to co za kraviny tu riesite? na internete najdete neskutocne bludy od vymyslu sveta. Ak chcete citat nieco o globalizacii a nejakom novom svetovom poriadku kupte si knihu od hodnoteho autora nejakeho politologa alebo ekonoma a nie veci ktore niekto z prsta vycucal a dal na net... ano a mimozemstania su blizko, prave mi jeden vosiel do izby a snazi sa ma pokusat...aaa

lucius

Počul. Niekedy sa mi zda, že je to už také verejné tajomstvo. Nepriamo nás krok po kroku k tomu vedú a je len na nás, pokial im to dovolíme. Za pár rokov sa uvidí ako to všetko dopadne. Či sa z nás stanú ovce alebo nie.

myslienka

takze ventilujte sa a prispievajte..setko v pohode...musska ja som zeitgeist videla uz dost daaaavno a prave tam som tomu nejak neverila..ale uz dost dlho patram na nete o takychto veciach a cuduj sa svete, ked som minule dala do googlu NWO, tak vyse 5OOmilionov odkazov na to..hmm..pak, ze klamstvo..neviem..bez vetra sa ani listok nepohne..a toto uz je cely les..

technécium

musska jasné, že ma to zaujíma, jasné, že je ľahké nadávať, jasné, ale ona sa tu pýtala na názor a ten je taký ako je a tie nadávky som nemyslel tak, že je to na vás, ale všeobecne-keď som nie v pohode tak nadávam všetkým a všetkému, to je len moja ventilácia, takže pohodička

musska

technecium, no ked tu prispievas, tak ta asi zaujima kto co pise a co si mysli,,..ze: "haff,haff" pohodaa.. lahke nadavat ludom do hlupakov ked si anonymny,vsak?

myslienka-No a k teme,.. si myslim,ze nieco na tom bude celom. O tej "globalizacii" hovori aj zeitgeist addenum, je to tam velmi pekne popisane a ma to hlavu a patu, si to daj do guglaca a kukaaj:)))

myslienka

no technecium, myslela som, ze to skarede patrilo mne..mam uz v tom chaos..a jajka, neboj sa, ziadna sekta nehrozi, nie som šiši..)

myslienka

sak pis..mne je to tiez jedno, ci mi tu pises, alebo nie, aspon bude moja tema na prvej strane, he..JE TU NIEKTO S NAZOROM KU TEME?

jajka001_

no vies,myslienka zjednoteneho sveta tu bola davno predtym, uz ked vznikali prve rise. egypt, perzia, rimska risa, alexander velky, napoleon atd. bolo by tych mien...hitler, stalin...takze nic noveho.
a potom revolucie, rozpady velkych ris, takisto zanik vysokovyspelych civilizacii ktore boli znicene tymi barbarskymi.
je to kolobeh. urcite ze su vsade konspiracie. ludia sa pokusaju ziskat co najvacsiu moc. ale ako vidis nikam to nevedie. ani vecne presviedcanie ludi ze sa maju chovat slusne a byt dobri. takze sa takymi vecami ani netrap a ries si svoj zivot.
a tie ezotericke stranky radsej ani neotvaraj lebo sa namotas na nejaku sektu ktorych je tiez teraz privela.
vid sestdesiate a sedemdesiate roky, a ako to dopadlo. riad sa zdravym rozumom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Novy svetovy poriadok - Fórum - ZDRAVIE.sk