Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PLES- hodia sa malé čierne?

brieta

Farebna kosela tvojho partnera by mohla byt v pripade ze by ste sli niekomu na svatbu,krstiny,rodinnu oslavu.Na ples jedine biela.Farba kosele sa voli podla farby siat partnerky ak chcete byt zladeni.

brieta

V kazdom pripade sa tu nehadajte,zuzu sa iba slusne pytala,nemusite ju urazat.Niee kazdy sa vo vsetkom vyzna.Zuzu tvoj partner by mal mat urcite bielu koselu,to je zaklad satnika muza,tak ako zena by mala mat ciernu a bielu bluzku.Nemusite vyhadzovat tisice,v cinskom obchode kupis aj za 8eur a je celkom pekna na nerozoznanie od znackovej.K tomu by nemal byt problem dokupit motylika a je to.No a ty si daj asi lodicky,je to tiez plesova klasika a tie kratke saty...no neviem,je to faux pas ist v kratkych,ale ako pises je to maly ples urcite na nom nebude judiniova zo smotankou ani modna policia.Ak nemas inu moznost tak si ich daj.Vela zalezi aj od postavy,vysky a vahy a tak.A vlasy na ples jedine vypnute dohora,ziadne copy,rozpustene,vrkoce a pod.Vela stastia a peknu zabavu,uzite si to :-)

žužu 8)

hej hej.. pojdem si nieco pozriet urcite, kym sa uplne rozhodnem. len taka vec..ze ak by som ja bola v ciernom, zdalo by sa mi nudne ak by aj on bol len cierno biely, napriklad- naozaj som nevedela ze chlap na plese má mat bielu koselu. a myslela som si ze ten moj si da bledo zelenu (alebo modru, ale asi tu zelenu) a preto, ci by som si ja mohla dat nejaky zeleny detail,...co ja viem..

a ked mate pocit ze sa idem zhovadit tak to povedzte mierne :P

zabicka1611

žužu ...omrkni par stranok, kde sa zaoberaju tymto (ako sa obliect na ples) vieš uplne stači, aby si bola zladena s partnerom a preslapy v obliekani?? a co? ved je to maly ples v malom meste!! :DD

žužu 8)

ani ja tomu nechcem tvarit ze ja za nic nemozem, tiez som si mohlaa odpustit iste slova! ale podla mna ma urazala a hotovo. a teraz neviem ako si oblečiem toho chlapa :D biela košela a cierny motylik?:D

berushka

Nerozumiem preco sa skoro kazda tema na fore musi takto zvrtnut do urazok. Vzdy ma kazdy trosku pravdy ale da sa to aj inak povedat.

žužu 8)

oki, keby sa teraz do teba pustím, ze co ja viem..napriklad ako si to dovolujes nas hodnotit a nejake podobne veci ti zacnem vycitat, tak odides? alebo mi to nejako "vratis"? ja viem ze som ju mohla nechat tak, ale nahnevala ma.

a vobec som sem neprisla hadat sa, ale dozvediet sa nieco, co neviem, ale ked ma kvoli tomu zacne niekto urazat, tak hm, nenecham si to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PLES- hodia sa malé čierne? - Fórum - ZDRAVIE.sk