PLES- hodia sa malé čierne?

ivja

dievčence, dievčence
prečítajte si ešte raz svoje príspevky.Kde je nejaká slušnosť, tolerancia, či nebodaj úcta voči sebe?Ja keď mám niekomu poradiť, tak v prvom rade volím správne slová a hovorím k téme.Veď je smiešne, ako sa dokážete pourážať dokonca pri takej peknej otázke o móde.

žužu 8)

o čo ide...
urazat sa nemusime, tak stacilo a hotovo nie? ci teraz ide o to, kto komu viac natrie?

pytala som sa slusne, mala si slusne odpovedat. toto uz je mimo, tak nech sem uz nikto nepise a nechajme to tak lebo uz sa to vymklo z povodnej temy, o čom to malo byt.

keby ma neurazas, tak to pokracuje dalej.ale za to, ze nieco neviem z etikety, nemusim byt hned taka mlada, aj ked som.. ale ked ty sa tomu venujes tak to asi ovladas dobre ,preto respektuj tych, co sa nevyznaju a neurazaj ich.

patika

žužu,uz len nezvaluj vinu na ineho.Ja som tiez pisala o etikete a odpovedala si podla mna skaredo na moj dotaz a nie na ten od ako vravis nejakych anonymnych.A ak ano,tak to vyzeralo, ze aj na mna utocis.Takze ma nevydavaj za niekoho ineho.

žužu 8)

niee:D to si pochopila zle, ach... myslela som to obratene akoze ty ako ucitel imidzu ci coho mas ucit "ziakov" milo a netvarit sa za to ze vies vela, ze si viac, ani pohrdavo nad nimi. lensom to tak obrazne povedala inak.

patika

žužu,to som dobre pochopila,zesi ucitel,tak neuraz sa,na ucitela si riadny hulvat.Chudence deti.Takt sa predsa nevyjadruje jeden pedagog.Este ze nemam deti v malom veku a neucis ich ty.A to, ze pises,ze mam 100rokov je dalsia z tvojich milych urazok?Chuda dievca,spamataj sa uz a vyjadruj sa slusne k starsim ludom.

žužu 8)

a mimochodom

obmedzencom som nazvala tu anonymnu osobu ktoraa mi napisala pod nickom ............,,,,,,,,,,,,, tak ale už aspon viem, ze to bola patika.

žužu 8)

a len tak mimochodom.

obmedzencom som nazvala anonymnu osobu, ktorá mi napisaa pod nickom ...............,,,,,,,,,,, cize aspon viem, že to bola patika.

žužu 8)

a len tak mimochodom.

obmedzencom som nazvala anonymnu osobu, ktorá mi napisaa pod nickom ...............,,,,,,,,,,, cize aspon viem, že to bola patika.

žužu 8)

jasne jasne, ja osobne nemam potrebu niekoho nejak nemilo nazyvat pokial ma nenastve. ale necham sa od niekoho ponizovat, za to ,ze on vie viac ako ja?