PLES- hodia sa malé čierne?

Lucinka33

Precitala som si celu debatu a patika, neuraz sa, ale ty si ju zacala prva zhadzovat. Napisala si jej, ze kde to zije, odkial prisla a podobne. Takato reakcia by sa dotkla aj mna, ked som sa prisla len poradit. Samozrejme, nebolo vobec pekne, ze ta nazvala obmedzencom atd. Ved budte k sebe trosku ohladuplnejsie!

ingaing

to patika: nakolko mate viac rokov,ako toto dievca,tak teda je vasa reakcia prehnana.Chcela len poradit,milo sa opytala o radu a vy ste jej pokazili den.A vraj sa tym zivite...Tazko sa tomu uveri,nakolko sa spravate neprofesionalne a povysinecky.Chce to menej emocii,vazena pani odbornicka!

žužu 8)

inak hanbit sa pise tak ako vidíš. mohla by som ti robit poradkynu pre pravopis.

uz len pre to, ze mas sto rokov a robis poradkynu pre image, by si sa mohla spravat milo a chapavo k tým, ktorým tu poradkynu robis. predsa ja ako ucitel, ten kto vie viac a chcu od neho radu, poradim normalne slusne a jednoducho a nebudem zhrozena, ze ako ten kto odomna radu ziada, tolko toho nevie.

žužu 8)

pozri sa ako som sa ja normalne pytala a pozri sa na tvoje odpovede, aka si bola zhrozena ze ako mozem to a to. ako keby som bola blbá.

ved ked sa nevies spravat normalne, co mam akoze robit? na tomto fore sa kazdy do kazdeho len obuva a nesprava normalne. nemusis sa nadomnou vyvysovat zato ze mas viac rokov alebo viac odzite.

pytala som sa lebo som chcela poradit, ano, viem ze sa v tom nevyznam a PRAVE PRETO SOM SA to pytala. tak nechapem prečo si sa nad tym musela tolko pohorsovat ze sa nevyznam a ako mu mozem dat kravatu.

chapes? sa pozri na to aj z mojej strany. viem ze sa nevyznam, a preto sa úredsa pytam. viem, ze neviem ako to v tom chodí.... tak sa nemusis tolko cudovat.

ingaing

zuzu,nic si z toho nerob.S tym sa stretnes takmer v kazdej teme,to patri k slovenskej mentalite.Ustipacne poznamky neber osobne,vela ludi si tu skryva za anonimitou vlastne komplexy.Taze nakolko sa jedna o nevyznamny maly ples,daj si tie satky( vyzeraju byt elegantne,nakolko je tam ta akoze masla na pase),lodicky na opatku a neprezen to s bizou.Nakolko saty su zvyraznene v pase, daj si trebars nejake vyraznejsie nausnice,dekolt nechaj teda volny.A na samotnom plese nacerpes inspiracie pre buducnost.Hlavne maj tam dobru naladu,ktorou ocaris ostatnych.A dobre sa zabav,to je podstatne.A netrap sa tam s tym,ci si moc vhodne oblecena,ved to nie je ples v Narodnom Divadle,tak co? :-)

patika

prepacte,nejak mi blbne pocitac.prvykrat mi to nezobralo,tak som to napisaladruhykrat a teraz vidim, ze uz je to tam odrazu vsetko.

patika

žužu,vdaka za otitulovanie.podla teba som obmedzenec?Ok.Poviem ti jedno.Takym ludom,ako ty je skoda radit.To sa nehambis taktom skarede vyjadrovat?Neuraz sa,mozem ti byt matka,mam uz cosi odzite na tomto svete,roky robim poradcu na imidz,protokol,zivim sa tym, je to moja praca a vyprosim si od jednej malej a dzej slecny taketo spravanie voci mojej osobe!Chcela som ti iba poradit,nakolko vidim, ze protokol ti nic nehovori ale lutujem, ze som vobec vynalozila cas a energiu na teba.Vies co?Je mi to jedno ako pojdete obaja dogabani.Rob si co chces.A neboj neposeriem sa,ako si to ty napisala z toho.Az mi je to normalne neprijemne opakovat toto skarede slovo po tebe.Fuj,ze sa nehambis takto vyjadrovat ku ludom, ktori sa ti snazili pomoct,abyste boli pekne a slusne na danu udalost obleceni.Je mi z teba zle,dievca zlate.