PLES- hodia sa malé čierne?

patika

žužu,dakujeme ti vsetky prispievatelky,ktore sme sa ti snazili pomoct,aby si nebola ako ....nechcem mi nadavas do obmedzencov.Podla tvojho a ni ja.Nechapem, ako sa mozes tak krasne vyjadrovat ku ludom, ktori ti chceli poradit.Mozes sa hambit.Ja osobne mam uz nieco prezite,mozem ti byt matka,az nie pomaly aj stara matka,robim poradcu na imidz uz vela rokov a ty ma takto titulujes?Ja som podla teba obmedzenec?To sa moja mala nehambis?Ale nevadi,utvorila som si o tebe krasny obraz.Maj sa.A rad si sama.A ked sa strapnis,to je tvoj problem.Asi ti je to jedno.Pretoze kritiku treba vediet prijat .A neboj neposeriem sa,ako pises.Konieckoncov je mi to uz uplne jedno,ako pojdete dogabani.Taki ludia ako si ty si pomoc a rady od druhych nezasluzia.Lutujem, ze som ti vobec co to prezradila z tej etikety,na ktoru ty z vysoka kasles.Tak naco sa potom pytas?

patika

žužu,dakujeme ti vsetky prispievatelky,ktore sme sa ti snazili pomoct,aby si nebola ako ....nechcem mi nadavas do obmedzencov.Podla tvojho a ni ja.Nechapem, ako sa mozes tak krasne vyjadrovat ku ludom, ktori ti chceli poradit.Mozes sa hambit.Ja osobne mam uz nieco prezite,mozem ti byt matka,az nie pomaly aj stara matka,robim poradcu na imidz uz vela rokov a ty ma takto titulujes?Ja som podla teba obmedzenec?To sa moja mala nehambis?Ale nevadi,utvorila som si o tebe krasny obraz.Maj sa.A rad si sama.A ked sa strapnis,to je tvoj problem.Asi ti je to jedno.Pretoze kritiku treba vediet prijat .A neboj neposeriem sa,ako pises.Konieckoncov je mi to uz uplne jedno,ako pojdete dogabani.Taki ludia ako si ty si pomoc a rady od druhych nezasluzia.Lutujem, ze som ti vobec co to prezradila z tej etikety,na ktoru ty z vysoka kasles.Tak naco sa potom pytas?

žužu 8)

okej, to je pravda, chcela som sa poradit,. lenze ja som nieo trepla- napr ta kravata alebo sandaliky, a teraz ma tu staviate do pozicie debilky nejakej...

nechapete? ja si tu nepresadzujem, ze ano ano, on si da kravatu, lebo ja sito myslim. odporujem niekomu, ze nehovori pravdu??

ja v pohode som, ale akoze...nepotrebujem sa tu s niekm hadat alebo nechat zhadzovat.

happi

jeziis, ved ta kocka nejde na ples v opere:-)) Jasne ze aj kratke saty su v pohode, so silonkami a lodickami, partner biela kosela, cierny oblek a motylik nieje naozaj povinny, staci cierna kravata. Alebo nejaka zaujimava cierno-biela.

berushka

Pozri ved si chcela poradit ked sa v protokole nevyznas a na plesy nechodis. Tak si oblec co uznas za vhodne a uvidis ako budu ostatni, nabuduce uz sama zvazis co na seba. Hlavne sa dobre zabavte aj tak ta tam nikdo lupou sledovat nebude a prinajhorsom ani ziadny trapas netrva vecne. Bud v pohode.

žužu 8)

a ospravedlnujem sa hlboko, ze som ako príklad pouzila cervenu farbu. saty mam cierne, toto som sa opytala cisto teoreticky, a ffarba mi prva napadla, pardon radsej sa nebudem vyjadrovat v konkretnych prikladoch

žužu 8)

ste taki mili a dakujem že sa na tomto svete daju este najst ludia ochotni pomoct.

no, ja chcem normalne cele lodicky, ale pytala som sa, ci nahodou sa nemaju nosit sandaliky alebo čo, teraz ma ukamenujte vy nádhery, dobre?

brezulka

žužu,hadam by si partnera nasukala do cervenej kosele,kebyze mas cervene saty? To srandujes,ze?A zatie topanky,berusha ma pravdu.Sandalky musia byt naboso a kedze nezijeme v takych zemepis.sirkach, kde je teraz 40stupnov,pravdepodobne by ti bola kosa naboso.Takze si daj lodicky asilonky.A kedze chces skalopevne kratke saty,tak naboso by to bol len otras.Hoci je pravda aj to, ze v dnesnej dobe uz vyrabaju puncochy,ktore maju vpredu na spicke otvor,takze v topanke s otvorenou spicou by si mohla byt,ale na sandalky to nie je.

žužu 8)

ajajaj to aky obmedzenec mi tu pise? ved keby mi to je jedno, tak sem ani nepíšem. mam este cas dokupit tak o co ide? a neposerte sa, ked sa v tej etikete nevyznam lebo na pesy nechpdim. napr netusila som ze muz moze mat na plese len bielu košelu.