ked som oblecena som chuda ale ked ....

Príspevok v téme: ked som oblecena som chuda ale ked ....
tucnochuda

ked som oblecena som chuda ale ked sa vyzleciem tak to je katastrofa :(. Nikdy by nikto o mne nepovedal ze mi odstava brucho, ze mam velke stehna a neforemnu postavu. Vacsina ludi mi hovori aku mam peknu postavu alebo ze som pekne stihla/ziadna kostricka/, ale ked sa vyzleciem je to katastrofa. Pritom sa o seba staram, cvicim pravidelne tae-bo, stepper, brusaky, niekedy svihadlujem v lete behavam tak cim to je?...ako docielit krasnu postavu? chcem vyzerat aj v plavkach aj naha dobre...poradte dakujem

sissssa

tucnochuda> su sice aj ine hodnoty, no ked sa citis super vo vlastnom tele, potom mozes rozmyslat o inych :) cize tvoje telo a psychycka pohoda su prvorade. Ziadna strava ti nepomoze spevnit sa :) teda nie bez pohybu. Ak mas problem s nesumernou postavou, tak moja rada znie posilnovna, tam najdes stroje na kazdu partiu, vrelo odporucam, lebo aj ja som s tymto mala problem, ktory som odstranila posilkou, plus som jedla vela bielkovin, takze teraz som v pohode. Ak nevies aky cvik na aku partiu, tak tu je stranka -odkaz odstránený-

drzim palceky

tucnochuda

dokonca niesom vôbec pevna, je to nejako geneticky dane, ci jem nespravnu stravu?...ja viem ze su aj ine hodnoty tie mam tiez ale ked ja by som chcela aj peknu postavu :(

vecnost

vo vecnosti, na druhom svete to nebude platná, tam si nebudeme vsimat kto je aký tucny chudý ale jeho vnutorné hodnoty, vonkajsie nas nebudú zaujímat, aj tak myslím ze mozes mat peknú postavu ked cvicís, mozno si len na seba prísna.

jajka001_

bud so sebou spokojna taka aka si, nikto nie je uplne dokonaly, ked sa budes nahanat za dokonalostou, najdes akurat tak velke problemy, ako anorexia, komplexy, uzkost
bud rada ze vyzeras dobre ked si oblecena kolko dievcat by za to dalo vsetko
krasa nie je vecna, o par rokov sa strati, hladaj hlbsie hodnoty v zivote