staram sa o PERY a predsa su SUCHE

Príspevok v téme: staram sa o PERY a predsa su SUCHE
ixy

moje pery nie su az tak strasne suche ale predsa nie hebke a hladke pocas celeho dna,ked si nanesiem balzam tak 30 min su OK ale potom su zase mierne vysusene a dost to vidiet,pouzivam labello-tuhe jahodove a potom take v tube vytlacacie co je zaroven leskom,apilikujem ich aj 5X za den+pocas dna pouzivam este ruz a lesk,co mam robit preto aby neboli suche vobec?aj 15H po naneseni????mam pouzivat iny balzam?ja pouzivam iba tonovacie,poznate neaky dobry tonovaci???no mozno je mojich otazok vela,ale budem velmi rada ak ich zodpovedate,dakujem:-]

wero

aj ja suhlasim s "halalaaa". hlavne je teraz v zime mazat, mazat, mazat! ja sa bez balzamu na usta nepohnem ani na krok! ani v lete! nosim ho dokonca aj doma v teplakoch...

halalaaa

s.m.i.l.e.-- ten hojivy zazrak je total hlupost! ja som si s nim natierala dlhsiu dobu,vsak mi pery zahoji a vobec!este viac mi pery vysusil, bolo to hnusne!
pripajam sa k wero- placenta je uzasna. najprv bol problem si zvyknut na tu zvlastnu chut a vonu,ale moje pery su hodvabne jemne. alebo tiez je dobry vitalos medovy a hrozienkova ruzova masticka. jednoducho klasika! a za malo penazi:o)
ziadne drahe masticky nie su ucinne aspon pre mna nie..a labello uz vobec nie!

wero

...natierajte si pery obycajnou placentou - idealne na noc - v kazdej drogiske to maju - asi 55 sk stoji - lacne a 100% ucinne, zahoji aj do krvi popraskane pery - to iste spravi aj vceli MED

tinusska

ja som ho dostala nastastie na vianoce ako darcek, ale keby si brala ten roaccutane, uz ti je cena jedno, len nech pomoze...