Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomozte mi...newiem ako???

zjuzjika

emmka, ja chodim stale k detskej lekarke a mam 23 rokov, pracujem a vystavuje mi normalne aj PN, musis sa jej spytat ci ma urobenu neaku atestaciu , lebo ja k tej mojej kvoli tej atestacii mozem chodit az do 28rokov...to je teraz taka novinka asi neaky rok....a gynekologia s tym nema nic spolocne, to je tvoja osobna vec, kedy tam pojdes....

happi

k detskej lekarke mozes chodit do dovrsenia 26.roku veku. Ak sa vsak hned po strednej skole zamestnas, PNku ti detska lekarka nemoze vystavit. A s gynekologickou prehliadkou to nema nic spolocne, je to na tvojom rozhodnuti a vobec nieje v 18tich neskoro

liana

Ani mne sa nechcelo odist od mojej detskej lekarky, ale po ukonceni strednej skoly ma "vyhodila" :-) Gynekologicka prehliadka s tym nesuvisi, mozes ju absolvovat kedy chces, ale v tvojom veku si ju mala mat uz davno za sebou. Nie je sa coho bat, je to normalne a NUTNE ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomozte mi...newiem ako??? - Fórum - ZDRAVIE.sk