Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SURNE!!!!! ako to je po potrate?

lenuliatko

baby maju naozaj pravdu.ako ked ma problem ist k doktorovi tak nech ostane sediet na riti a nech sa zoziera ze co sa asi deje.
a rodit chcela ako?doma bez lekara?ved to ze ma bolesti ako mrvulka vravi neznamena ze hned potratila.moze to znamenat nieco uplne ine.presvec ju alebo jej manzela nech ju tam zavezie aj na silu alebo jednoducho zavolaj sanitku ak naozaj nechce prist o babo.neskutocne.

sisaki

ja ju tiez nechapem. dohovaram jej stale, uz tam padlo,ze MOZNO pojde zajtra, tak ale niekedy to slovicko zajtra moze byt neskoro.sice s nou v tomto nesuhlasim,a povedala som jej,ze je hlupa,ale chcem jej pomoct
a vsetky tieto informacie sa pytam preto,aby som potom vedela ako jej co najlepsie pomoct. a teda este raz - vlastne, vycistenie maternice po potrate sa robi v nemocnici, a musi byt hospitalizovana?

lenuliatko

baby maju naozaj pravdu.ako ked ma problem ist k doktorovi tak nech ostane sediet na riti a nech sa zoziera ze co sa asi deje.
a rodit chcela ako?doma bez lekara?ved to ze ma bolesti ako mrvulka vravi neznamena ze hned potratila.moze to znamenat nieco uplne ine.presvec ju alebo jej manzela nech ju tam zavezie aj na silu alebo jednoducho zavolaj sanitku ak naozaj nechce prist o babo.neskutocne.

amika

pocuvaj to,ze nechce ist k lekarovi je az smiesne v dnesnej dobe ako ludia rozmyslaju,ved sa zahrava s vlastnym zdravim! moze sa jej tam dostat nejaka infekcia,to ju potom len cakaju bolesti

mrvulka

tak to je teda poriadna trúba.o čo jej ide?nemusí to znamenať potrat,niektoré ženy pociťujú mierne bolesti,lebo maternica sa pripravuje na rast bábätka.Ale pre istotu by mala ísť.nedá sa presvedčiť?

lenuliatko

no jednoznacne k lekarovi.nemusela predsa potratit.ak bola iba trochu krvi neznamena to hned ze krvacala moze to este zachranit.alebo si sposobi potrat sama nakoniec co by bolo smutne.ak si ale mysli ze potratila vacsina vyjde viac len ako krv ale taka hrudka ako keby a ma to aj tvar nejaky.takze kvapka krvi to urcite nebude.
spytaj sa jej ako to vyzeralo.

sisaki

nie ja,kamoska sa obava ze prisla o malinke. mala bolesti,neviem ci aj nekrvacala ciastocne a nechce ist k lekarovi.som ju posielala na pohotovost a ani nahodou nechce ist. az mi to je hlupe,akoby nepremyslala.
a knizku ma vypisanu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SURNE!!!!! ako to je po potrate? - Fórum - ZDRAVIE.sk