Stach z vysetrenia pomoztemi

sajfina

lauricka,lauricatko sa vyživas v tom,ze tie baby deptas???si nechaj svoje poznamky pre seba a radsej klidni hormon

suns

babenky, pocula som uz vela pripadov, kde sa lekar NEKASLAL, a panna nepanna vrazil je tam hned nieco nechutne studene! Ja pred dvoma rokmi som si bola dat predpisat HAK, pytal sa ma ci som panna, dal gel na rukavicku, strcil do zadku, prehmatal, len sa pytal ci prsia v poriadku, bral krv a isla som. Straslivo moc som sa bala a vobec nic to nebolo! Tu HAK som sice nikdy nezacala brat... teraz by som tam mala ist znova na prehliadku a tak... ale stale sa k tomu nejako nemam... bo ten stary doktor chudak medzitym zomrel, co som ta bola a teraz je tam nejaky iny... ach musim tam uz iiiiiist:P a nebojte sa babenky... je to jeho praca. :)

vikii

Ja musí mísť tiež a neuverite%lne sa hanbím:( Panebože Laurickato znie hrozne čo všetko sa tamrobi. Mam pár otázok . čo akmabude chcieť vyšetrovať cez konečník ( som panna ) a ja ho nebudem mať prázdny? A keď mi bude obchytkavat prsia ja tambudem len tak stáť?lebo ich mámmierne ovisnuté a strašne sa hanbím dať si dolu podprsenku... A keď prídem z kabínky vyzlečená ,budem tam ešte stáť s holým zadkom alebomi prikáže sadnúť si na kozu, on si tam bude niečopísať a ja tam budem s rozkročenými nohami?aaa

mash_girl

ahoj...tak to mas este dobre...mna tam prinutilo ukazat sa to..ze som mala vazne zdravotne problemy...mala som ist dokonca na zakrok...a tiez som tam bola 1x...a musela som to prezit...tak sa neboj...:) zvladnes to ... tak ako kazda znas:) budem ti drzat palce:) maj sa

sjela

Ja som sice mamu mala, aj mam, ale vobec ma nepripravila do zivota co sa intimity tyka. Ja som sa naucila chodit na gyndu na strednej, ked sa mi nechcelo do skoly, kvoli ospravedlnenke. Vela bab to tak robilo :-) Vies uz koznu, aj obvodnu sme nemohli, lebo by to bolo podozrive.

mimuska

ja som pochopila, ze tam musim ist len vies, ja som nemala mamu, ktora by sa so mnou o tom rozpravala, ja svoju maminu ani nepamatam. a prva mestruacia v 16 rokoch a pre mna to bol neskutocny sok. a ja neviem.

sjela

Nehanbi sa, ber to tak ze tam chodia aj 70-80 rocne babky a nevystrajaju ako ty. Tak hlavu hore. Na gyndu by si mala chodit aspon raz do roka. Neskor to aj ty budes brat ako rutinu..

mimuska

Ja vam tak zavidim, ze vy to tak beriete, ako keby o nic neslo, a ja mam z toho neskutocny strach a hanbim sa velmi. Neviem ci sa dokazem uvolnit, ale uz som aspon presvedcena, ze musim tam ist. len by som to chcela aj dokazat.. a hanbim sa strasne