Stach z vysetrenia pomoztemi

lucinka208

Nie jedna je pravnicka a dve su psychologicky, A ja tym, ze mam strach z lekarov vseobecne a nevyznam sa v tom vobec, preto som myslela, ze vedia co rozpravaju. Ja vazne v tomto smere som mimo. :(

lucinka208

ja nepochybujem o ich vedomostiach, ale moje kamaratky tvrdia, ze ultrazvuk cez brucho nedokaze toho lekar vela zistit. Mne ultrazvuk vyhovuje a myslela som, ze to staci!!

delphia

...nooo tak toto je fakt od veci tvrdenie, ze sonom sa nic nezisti... myslis ze zo srandy investuju lekari par stotisic do ultrazvukoveho pristroja???
ani potom nechod k lekarovi, ked mas pocit ze je to zbytocne premarneny cas a pochybujes o ich vedomostiach...

lucinka208

Ja mam pocit, ze oni sami nevedia co a ako maju robit. A ten ultrazvuk cez brucho vies, je fajn, ale asi tym nic nedokaze zistit. A mam dost probelmy, len mam strach ci a ako bude prebiehat vysetrenie a ci vobec bude prebiehat.

cinema

ahoj, no tak napr. ja mam kamosky, ktore boli panny a niektore vysetrovali lekari uplne klasicky, no asi pri jednej to robil lekar cez konecnik..neviem ako je to niekde inde-mam pocit, ze niekedy sa s tym vobec nebabru a je im to dost jedno:/

lucinka208

No, ano len, ked moj gynekolog tvrdi, ze panna sa uz nevysetruje, ze vraj staci ultrazvuk. tak ja uz ncomu nerozumiem. :(

lucinka208

lenze ja som stale panna tak neviem ci ma moze vsetrit, kedze on vravi, ze nie. Ale moje kamaratky tvrdia, ze ma moze vysetrit, aj ked som panna.