Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbenie vlasov

Príspevok v téme: farbenie vlasov
cinema

ahojte-moje vlasy su uplne "nedotknute":) to znamena nikdy ziadna farba (sampon), melir ani nic podobne...co je sice fajn ale zacina ma uz omrzievat ta moja "prirodna" farba. Je taka o nicom, ved to urcite poznate. Co sa lesku tyka nie je to nic moc. Co yb ste mi poradili? Skusit to s nejakou tou farbou alebo sa skor poobzerat po niecom inom? (btw, mam 20 rokov:)

sissssa

ahoj, je to super, ze si si este nezacala nicit vlasky chem. farbami, ja som taka mudra nebola...
Odporucam ti na farbenioe hennu, je to prirodne farbivo, vyzdvihne ti tvoju prirodzenu farbu, ale su vseliake odtiene, staci si vybrat :)) vlasky henna krasne zregeneruje a dodam im silu a vela lesku, lebo ich zaceli, vrelo ti ju odporucam :)) je tu cela tema o tom, tam ti poradia viac :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.