orbitrek

miro.83

Chudne sa najme zmenou stravovacich navykov k lespiemu, to ja len tak aby sme zavreli tuto temu a povedali vsetko co sa asi da o chudnuti procesoch ludskych pochodov. Inak ten tvoj vypocet je dobry pre zaciatocnika casom zaciatocnik zisti ze neco neni v poriadku, ze zvlada viac a pri tych tepoch ake mal pred tym sa ani nezapoti. Logika hovori ze musi pridat na tepoch. Inak sa hovori ak dokaze clovek normalne nahlas napocitat do troch bez prerusenia a nejakeho vyrazneho dusenia tak je v dobre zone. Samozrejme si nebude pocitat vtedy, ked sa beh nepodoba na beh ale na sedenie na gauci.

vevericka

jalla..ja len ze ako buduci seriozny vedec sa treba zacat odvolavat na seriozne vyskumy a clanky:) kolky rocnik si zatial??

biancaa

touto spravou si si uplne znegovala vsetko co si napisala predtym... na toto nemam nervy :D

baby, myslim ze ste si uz spravili nazor :)

jalla

bianca:
no mna mrzi,ak by sa tu niekto kvoli tomu mylil,ale ved na to maju rozum,aby vedeli,ze za 5 minut cvicenia denne neschudnu 5kg za tyzden
vevericka:
to urcite nie su odborne stranky,ale hodilo som to tu,lebo to vybehlo medzi prvymi

jalla

a este co sa tyka najvacsieho problemu tejto temy(aj ked uvodny prispevok je o niecom inom:))
ja sa tepovou frekvenciou neriadim,ale vzdy som vedela tak,aj to vsade pisali a pretlacali,ze ak chces chudnut,musis byt v urcitej tepovej frekvencii a niekto sa pytal,ako si ju vypocita,tak som to hodila do google ako to moze urobit kazdy z vas a presla som si to,co tam vyhodilo,tie stranky a urcite by som nepisala nieco,co by niekomu ublizilo
je mi uprimne jedno ako to je,ja som dosiahla co som chcela,len si udrziavam formu a ked mam nieco z vlastnej skusenosti,tak to sem dam,lebo ked to pomohlo mne,moze aj inym.
a este raz opakujem,nech je to s tym tepom akoklvek,za 1 ani 2 ani 15 minut sa urcite kilogramy nespalia

vevericka

jalla..uz ked sa teda dozvies o ludkosm tele, urcite sa dozvies vela aj o odbornych strankach, odkial sa da ovela lepsie cerpat ako napr z wanda.sk alebo korzar..netvrdim, ze prave o chudnuti, ale infomacie sa daju spajat do ucelenho celku a mozes ziskat aj obraz o tom ako spravne chudnut..na podlozenych informaciach

biancaa

tak vidis, cvicis ako blazon (to je v dobrom pisane, ako ja zas napriklad pisem ako blazon :) ), preto chudnes, tak nemozes vediet ci ti spaluje po minule alebo po pol hodine ked tak ci tak cvicis aspon hodinu...

tak tu tie baby nemyl :) lebo oni mozno nemiluju sport tak ako ty, a budu si mylne mysliet ze im staci cvicit 5 minut co je skutocne nemozne to brat ako sport, pretoze za 5 minut sa ledva zahreju

jalla

mirko:
ja necvicim denne 2 minuty a informacie mam dost dobre,kedze som schudla na taku postavu ako som chcela a nepriberam

jalla

vevericka:
ja som nepisala,ze zo skoly cerpam informacie ohladom cvicenia alebo spalovania tukov,len ze sa o ludskom tele vela dozviem

biancaa:
je to tam,ale aj nad tym by sa dalo polemizovat,kedze myslim,ze nejake starsie vydanie Zdravia,ale nie som si ista,tak tam zase pisali,ze je blbost,ked si ludia myslia,ze az po 30 minutach sa spaluju tuky a aj uviedli,ze hned po prvej minut,takze ani v tom nie je uplne jasno,tak ako v dalsich mnohych veciach....
takze kazdy sa musi rozhodnut,ktoru informaciu pouzije
este som nedodala,ze milujem sport,takze u mna je to mozno inak,lebo okrem toho,co som menovala sa venujem aj dalsim,ale uz sa mi to nechce pisat:))