Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

karcinogénne látky vo vakcínach a liekoch všeobecne

Príspevok v téme: karcinogénne látky vo vakcínach a liekoch všeobecne
asined

Čo si myslíte o tom, že vakcíny Pollinex tree na peľové alergie obsahujú fenol?

Pre ilustráciu uvádzam zoznam nežiadúcich účinkov fenolov na človeka:

Fenoly sú látky, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie človeka. U jednotlivých zástupcov sa môžu konkrétne rizika líšiť, avšak všeobecne ide ich pôsobenie popísať následovne: Do organizmu sa dostávajú inhaláciou výparov, vstrebávaním pokožkou pri poliatí kože alebo kontaktom so sliznicami a pri náhodnom požití. Rýchlo sa absorbuje, pričom sa časť oxiduje na hydrochinón a pyrokatechol, zvyšok sa oxiduje kompletne. Z organizmu sa vylučuje v priebehu 16h celé množstvo vstrebaného fenolu. 80% sa vylúči obličkami buď nezmenené alebo konjugované s kyselinou glukurónovou a zvyšok sa vylúči dýchaním.

U postihnutej osoby, môže dôjsť následkom otravy ku dráždeniu očí, kože, nosu a dýchacích ciest. Ich pôsobenie ďalej spôsobuje bolesti brucha, únavu, slabosť, zvracanie, dezorientáciu, suchosť slizníc a hrdla a môže privodiť i stratu vedomia. Prejaviť sa môže i kašeľ, edém pľúc. Vysoké koncentrácie fenolov môžu ohroziť schopnosť krvi transportovať kyslík, čo spôsobuje bolesť hlavy, nevoľnosť, modranie končatín a pier. Môže dôjsť až k problémom s dýchaním, kolapsu a následnej smrti. Vysoké opakované expozície môžu spôsobiť poškodenie pečene, obličiek a centrálnej nervovej sústavy. Fenoly majú mutagénne účinky a môžu spôsobovať aj nepravidelný tep (srdcovú arytmiu).
Počas druhej svetovej vojny boli väzni niektorých koncentračných táborov zabíjaní vstreknutím fenolu do srdca.

mary111

chcem sa spýtat čo može sposobit,ked sa podajú vakcíny v zlom poradí namiesto prvej v poradí sa podá posledná..

ockovanio

www.blip.tv>

nielenze su v nich karcinogenne latky, ale vakciny sa priamo pestuju na rychlorastucichnadorovych bunkach!
o ortuti a inych svinstvach nehovoiac.
ono, nielen zlozenie je dolezite, ale aj cela technologia, proces vyroby , ale to, zial, vyrobca nieje povinny uviest.
aj tak, co sa im nehodi-zataja
video : www.blip.tv>
!!!

Nespokojnost

Tak uz by som do seba Polinex nikdy nedal. Zaplatil som za tri injekcie. Po prvej sa mi v priebehu tyzdna tak dodrbal organizmus, ze doteraz mam problemy a uz je tomu mesiac. Tri dni po injekcii som ochorel, imunitny system s tym bojoval, mal som dvojo antibiotik, oslabeny som bol celkovo, malatny, zle mi bolo. Kebyze to viem dopredu, tak si to nikdy nedam, a tej alergologicke by som jednu pr...bal, tie dve ostatne injekcie si moze sama pichnut do zadku, uz tam nikdy nepojdem, jedine si dat predpisat Xyzal na jun ako vzdy, vymyslaju ako na kazdom zarobit..

asined

dakujem všetkým za odpovede - nabudúce si už pri recepte pozriem na nete aké je zloženie lieku - chémie je okolo nás dosť aj tak...(viem, o čom hovorím, mám chémiu odštudovanú)

farmaceutka

Ten anafylakticky sok po Pollinexe nie je sposobeny fenolom, ale alergenmi, ktore su v nom obsiahnute. Obzvlast precitliveli ludia mozu na kontakt s alergenom zareagovat anafylaktickou reakciu, keby to tak nebolo, tak by sa to nemuselo liecit. Ak mas problem s ockovanim Pollinexom, tak naco chodis na alergologiu? Nechod a nemusis sa starat o zlozenie Pollinexu :-))

asined

ešte k polinexu-na letaciku k nemu je uvedene, ze moze dojst az k anafylaktickemu soku - mnohi, co si ho dali aplikovat uvadzaju neziaduce ucinky podobne tomu, co sa hovori o fenole, ktory vakcina obsahuje. ide o to, aby sme mali v tele viac jedov ako je v okoli? system, co ma nezabije, to ma posilni????

asined

o ortutových zluceninach vo vakcine pre male dieti som pocula, ale kedze po prichode k detskemu lekrovi uz je priamo aplikovana vakcina dietatu, nema rodic moznost preverit si ake je skutocne zluzenie toho svinstva co sa detom dostava do telicka. to je tiez zaujimava tema, v inych europskych krajinach je ockovanie na zvazeni rodica a az po 2. roku veku dietata, ked je uz vytvoreny imunitny system. osobne kazdy umely zasah do tela - ci dietata, ci dospeleho povazujem za zbytocny. pan boh nas skonstruoval tak, ze ked sa rozumne stravujeme a zijeme rozumne, tak by sme sa mali vediet branit-napr. proti ochoreniam hornych dychacich ciest, chripke a pod.. tento nazor nie je iba moj, ale aj mnohych lekarov- bohuzial farmaceuticke lobby si vytvaraju svoj vlastny svet strachu, z ktoreho tazia multimiliarodve zisky.

RNG

osobne si myslim, ze pri trochu snahe by nemuseli v liekoch byt skodlive latky. Zrejme ale to nie je ciel ludi, co tieto veci vyvijaju alebo schvaluju, inac by sa podla toho zariadili.

farmaceutka

Zalezi na mnozstve fenolu. Niekolkonasobne viac fenolu sa denne odpari napriklad z nabytku, nez je vo vakcine...

Mimi323

a čo hovoríš na to, že očkovacie vakcíny obsahujú ortuť? Nežiadúce účinky ortute ti písať nebudem :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

karcinogénne látky vo vakcínach a liekoch všeobecne - Fórum - ZDRAVIE.sk