Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzdy to zastavim neviem ako dalej

lkas2ik

susienka nie kazdy chlap je rovnaky. niektori dokazu vydrzat Nejde nam len o sex! Z coho tak usudzujes, ako som to cital tak ty si sa ponahla aso sexom a to, ze niekto ma svoje zasady nie je zle.

susienka4

no vieš, lenže aj sex patrí ku vzťahu a k láske a keď to priateľ nedostane, bude hľadať inde. aj on je len chlap, nezaprie sa. dôležité sú skutky, nie reči.. veď uvidíš neskôr, čas ukáže....
rady tu padli, je to na tebe...

lucinka208

sme spolu sedem rokov, a obaja sme mali na zaciatku predstavu sexu az po svadbe.Ale posledne dva roky sme svoj nazor zmenili, lebo chceme byt spolu cely zivot. Je to moj prvy chalan a ja ho milujem nemenila by som ho, a viem, ze mi je verny. Poveda mi, ze bude so mnou aj keby sme v zivote spolu nespali, ale viem, ze potom tuzi.
Nerozumiem, co je na tom zle, ze sme spolu tak dlho a este sme spolu nespali. Laska je aj o inych veciach ako o sexe aspon pre nas dvoch.

susienka4

to mi chceš povedať, že za tých sedem rokov ste spolu nespali??!! no to je teda ťažko uveriteľné, už len z toho dôvodu, že chlapi potrebujú sex a ak ti je verný, môžeš byť len rada. teda sa aj jemu čudujem , ak ti "nezahol", tak má teda silné nervy, ale určite to dlho nevydrží.
ak si to teda mala od začiatku takto, čo si to neriešila??? až teraz si sa zobudila? keď nie kvôli sebe, aspoň kvôli priateľovi...

lucinka208

ja viem, ze som chcela radu, a dakujem kazdemu za radu. len som na teba nechcela tak vybehnut.. Milujem svojho priatela, ale bojim sa, ze nedokazem mu nikdy splnit, co by chcel.

susienka4

chcela si radu, preto si aj napísala sem na toto fórum, nie jeden sa o to pokúsil, takže je na tebe, ako urobíš ďalej, no je zbabelstvo povedať to, čo si povedala, že dáš voľnosť priateľovi. a je to hlúposť! veď si mladá a to nechceš mať potom do konca života nikoho?! chceš to riešiť takto?
no ako myslíš....

susienka4

ani raz som to nepovedala a určite si to ani nemyslím. neviem, prečo ťa to napadlo. nemám dôvod si to myslieť, ale tu ide o zdravie tvoje. a keď sa ti niečo nevidí na tvojej bradavke, máš to povedať doktorovi, niekedy to môže byť vážne a môže byť neskoro, kým sa ty odhodláš a zabudneš na svoju hanblivosť..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzdy to zastavim neviem ako dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk