Vzdy to zastavim neviem ako dalej

lucinka28

susienka to je podla mna zase len vec pohladu. Ani ja si neviem predstavit, ze by mi nieco medzi nohami viselo, a ani ja by som nechcela mat mokre sny.
Ale tak preco sa to nedari, velmi by som chcela dokazat, to co ine zeny, ale nedokazem to. neviem ako na to. a velmi ma to trapi. a ja pritom ani neeriem HAK.

susienka4

ja sa to snažím zmeniť odvtedy, ako som zistila , že niečo nie je v poriadku..no márne zatiaľ.
lucinka, veľmi s tebou nesúhlasím. ty si len myslíš, že my to máme oveľa ťažšie než muži, ale mýliš sa. nikdy by som nechcela byť chlap a mať penis(nič v zlom chlapci:o) ), ale tie problémy, čo oni majú sú niekedy oveľa horšie , ako tie naše..

lucinka28

je nto nespravodlive, ze chlapi taketo problemy nemaju. Okrem toho, ze musime kazdy mesiac znasat kramy, este mame aj vela problemov. to sa s nami niekto nepekne zahral.
Keby som mala ineho priatela, asi ma uz kopne do zadku, ze sa mu nedokazem ddat ako by chcel. a bohuzial ja si to ani sama nerobim :(

susienka4

mám 22, si myslíš, že si to už sama nerobím?:o) samozrejme, aj pred priateľom. je to super, no keď mi to ide robiť on, neviem, mám taký čudný pocit:o( necítim sa dobre, aj keď ma to vzrušuje. neviem, pred tým som tento problém nemala a neviem, čo sa mohlo tak zrazu stať.. :o( a s priateľom máme krásny vzťah, rozprávame sa o všetkom, no na riešenie sme neprišli..
mircoMY33--heh, dobrý nápad, ale priateľovi sa to nepáči, aj keď mne aj áno;o) no neviem, či by sa tým niečo vyriešilo....

niekto

no robit si to sama O:-] proste si na to nejako psychicky zvyknut
rozpravaj sa o tom s partnerom
neviem nic lepsie ma nenapada
este su aj cviky na posilnenie posevneho svalstva aby si to intenzivnejsie prezivala

susienka4

no mne nič nie je , zatiaľ a som ako s ňou úplne spokojná. o tom pharmatexe som už počula, ale nemám záujem, určite!
neviem, možno to mám psychický problém.