Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRE ADMINISTRÁTOROV

Príspevok v téme: PRE ADMINISTRÁTOROV
od všetkých

Poprosím, ešte sa vám nepodarilo opraviť server? včera sa opäť od 20,00 hod. nedala otvoriť stránka, dnes tiež len horko ťažko. A vyhľadávanie v témach nefunguje. Príspevky sa kopírujú aj štyri krát. Vyhadzuje nás von z vašej stránky. Viem, že na tom pracujete, ale už to trvá dosť dlho.
ZA VŠETKÝCH PROSÍM O SKORÚ OPRAVU!!!

Macca

No vazeni. Precistila som to od offtopiku.

Co sa tyka vyhladavania na fore, tak to bolo zamerne zablokovane. Mali by sa tym zmiernit pretrvavajuce chyby. Kazdopadne sa cele forum planuje prekopat. Nie je to lahka vec, tak majte strpenie.

---

tiež si myslím, že tento softvér je už dlho pokazený. dnes ma neustale vyhadzuje von.
Hviezda , vystihla si to presne.

tinusska

pracovala som v softw. firme... kolko veci znelo tak banalne, a pritom prave v tych, kt. sa zdali lahke bol nejaky zadrhel, pre kt. to vsetko trvalo..

lenuliatko

myslim si toto forum nie je ich jedinou naplnou dna.tiez som bola zavisla ale uz nie som :D a som nato hrda :)

tinusska

P.S.:) ja som tu zaregistrovana asi od januara 2007... tiez som bola vtedy zavisla :) teraz som skor zavisla na spravach - news na nete :)

prispievateľka

A administrátori majú aj zamestnanie a toto robia len popri tom? Ak áno, chápem to. Ale ak je toto ich hlavná práca, tak to nechápem. Ja sa v práci nezastavím od rána 7,00 hod do 17,OO hod. A to myslím vážne. A mám prácu aj popri zamestnaní, vediem účtovníctva pre iné firmy, a tak pracujem do 22,OO hod. Takže ak mám nejaký príjem z tohto fóra a nastane chyba, budem pracovať na urýchlenom odstránení, aby boli čitatelia spokojní. Ale ak z nej príjem nemajú, tak mi prepáčte. Ani ja by som sa zadarmo nedotrhala.
-
Držím palce, veľa šťastia. Inak táto stránka je super a ja SOM NA NEJ ZÁVISLÁ.

lenuliatko

tak toto teda od vstekych nie je.ja nie som na tvojej strane.je pravda ze niekedy to znervozni ked sa tu clovek nemoze dostat ale tak snad tu nie je nikto zavisly na tomto fore aby nevydrzal.a autori tohto fora maju aj inu pracu a ziju svoj zivot ako my a tak musime byt trpezlivi kym sa to da doporiadku.

tinusska

tebe by sa pacilo keby ta niekto stale bombardoval? oni vedia, ze je chyba a nemusi stale do nich niekto hucat... zboznujem toto....

for administratori:)

ja by som bola trpezliva..
predsa len toho maju administratori vela, no a nie vzdy ide vsetko rychlo..
ved pisali, ze sa s tym snazia nieco robit, urcite robia maximum..
i ked chapem, ze obcas to lezie na nervy, no ale budme vdacni, ze sa o toto forum tak pekne staraju:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRE ADMINISTRÁTOROV - Fórum - ZDRAVIE.sk