s chudnime raz a navzdy 2

suzen20

jeeej ssia dakujem =)si pokladik

kocky na tuto temu sa uz vykaslite..nema to zmysel sa tu hadat..

vratme sa do starych kolaji a hotovo v nasej staro novej teme =)

ssia

a tú lenu nepoznám, tak o tej nemôžem nič povedať. nič dobré a nič zlé.

suzen: a teraz budeš chodiť do tej "zamknutej" témy?

ssia

pre všetky tie čo to ešte nepochopili:
suzen je milá skvelá baba, ktorá rada poradí a má vlastný názor. a je jej jedno, keď to niekomu nevyhovuje, ale však každý má vlastný názor a nepýta si ho schváliť!!! tak a ako každý má občas aj suzen zlý deň, ale tých dobrých dní je omnoho viacej. o pár dní sa budete čudovať že ste na ňu tak drbali, poznám to (buhožiaľ:DDDD) podľa seba;)

miska31

Ale však ked tu niekto došiel novy tak len napisala aby napisali vyšku vahu miry ciel a že sa važime každy piatok a tak no a ked niektore boli divne a mali určite blbe pripomienky ako napr orchidea tak asi nebude ticho nie?ja som rada že suzen robila tu tabulku lebo ostatne by sme na to asi nemali čas sa tomu tak venovat ako suze neviem aky nazor maju na to ostatne ale myslim že je to tak ale leni ja v ničom ani teba neobvynujem.

suzen20

ja nehovorim ze som bajecna!!
a tabulku som spravila pre baby ktore za nic nemozu takze sa trosku krot

a ked si tak pozorne teeda citala tak co tu prosim ta hovoris ze som jej napisla: ze pokial bude jest len zeleninu nema ani chudnut, ved naco teda chudne

tak si to asi necitala doost pozorne kedze som jej take nic nenapisala!
tak sa skuludni

haha

je ti smiesno...akeeee traaaapne!!! dookola sem pises, majte sa, koncim a aj tak si tu furt a snazis sa a snazis stlae sa obhajovat a robit neviniatko...to ze si robila tabulky znamena aka si bajecna??? tiez som citala tu vasu temu od zaciatku a do kazdeho kto sa chcel pridat si hned hubovala, dievca chuda napisala ze sa chce pridat a ty si ju hned odpalkovala. a mne keby niekto napise ze pokial mam jest len zeleninu nemam ani chudnut, ved naco teda chudnem tiez mi ma to nastvalo. je mi z teba zle!!
baby otvorte oci...

ninka21

Suzen kasli na nich...si to nevsimaj a ideme pekne dalej,ale sranda,ze vedia o com je rec,asi si nas citali kazdy den sa mi zda....ale neva ...