s chudnime raz a navzdy 2

suzen20

je mi strasne smiesno =D

ja som nikoho neurazala, nikomu som nenadavala, iba som vyjadrila svoj nazor a snazila sa poradit..

tak to sa potom mohla aj bambulos urazit ze som jej poradila nepit to acidko ..alebo aj pavlusa napriklad ked som jej odporucila psilium na vyprazdnenie..

ste smiesne!

suzen20

a este co je zaujimave..inokedy si tu radime co si kedy dat a ci hento a to neuskodi a davali sme si tu aj recepty a ked som vcera napisala ze iba cista zelenina na veceru nie je ziadna vyhra tak uz hned uz jaaa somnajhorsia.ze som jej napisala ze to nieje dobry napad..ja som jej ani nenadavala ani neurazala..narozdiel od nej

takze ja neviem co tu stale riesite ze ja nieco poviem a tak to musi byt..ja som jej radila aby to nerobila ked je 4 krat denne a posledne jedlo chce mat iba zeleninu len aby ssa jej rozbehla vaha..

ale skoda reci!

myslite si co chcete povedal som co som chela...baby su v tom nevinne a preto som zalozila tu temu co bola pre nic ine

suzen_

ja som to vsetko napisala ako to bolo..

a temu som dala vymazat preto pretoze lenula nechcela do nej prispievat pretoze som tu temu zalozila ja!

a na ziadnu obet sa tu nehram!!

ine dievcata nic neurobili tak preto som pre ne spravila temu ako bola aj s tabulkami..mozu pokracovat dalej

a ty vies koli comu sme sa hadali?ked uz tu tak na mna utocis?

ninka21

....prepac nechapem co mame pochopit,ze sme tu a chceme schudnut,to je medzi Suzen a Lenulov,nas je nic do toho,tak co riesite....ja to uz fakt nechapem a zbytocne to rozoberate...

...

suzen, nehraj sa tu na obeť...

radšej si dala vymazať tému aby si to všetky nemohli prečítať pekne po poriadku ako to bolo.

suzen_

mam nejake tie skusenosti ohladom chudnutia ale vidimze ja somta najhorsia..

mne je to jedno nech si mylsi kto chce co chce...ja viem co je vo veci..a nikomu somnechcela zle..