Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

denne versus vecerne licenie

Príspevok v téme: denne versus vecerne licenie
kjarin

Coho by som sa mala vyvarovat pri dennom liceni? Samozrejme, ze viem, ze sa nemaju pouzivat vyrazne farby, trblietky atd.
Ale zaujimalo by ma, ci je napriklad vhodne malovat si spodnu linku hnedou ceruzkou. Alebo vyrazny ruz, i ked su oci nalicene len jemne. Pripadne je lepsie bez ceruzky a len lesk na pery?

Gabča

milé dámy nepovažujem sa za profika trocha maľujem na rôzne príležitosti.Každá žena je krásna ale už to tak bude že rozlišujeme denné líčenie a večerné.Je pravda že čím menej tým lepšie.Nebojte sa kombinovať viacej farieb ale jemných otieňov a to cez deň do vnútorného kútika bledší a budete in...

ihlica

:) jasne tak ale niekomu sa paci len tak jemne ze maskara a lesk a niekto si da toho viac ja si dam viac nie ako vecer ale tak aj cez den ked to nieje prehnane je to pekne ,,preco nie! ?

mamuska

ihlica- nevravim zas, ze tie flitre a rozne blyskacky,ale tak nebudem setrit, ze len maskaru a lesk na pery. niekto je napriklad zvyknuty na uplne inak, nie tak, ako to odporucaju v casopisoch a vsade okolo nas..

mamuska

to je podla mna uplne jedno, ake licenie, kedy. sto ludi, sto chuti.
nebudem sa predsa riadit podla niekoho, ci niecoho , dost ubohe.. nechcem byt ako vystrihnuta z casopisu a vyzerat ako kazda druha zena.. mam vlastnu osobnost a tak sa mozem aj prezentovat, nie tak, ako je prave "In"....

vlas

podla mna denne licenie by malo byt uplne jemnucke staci make up maskara a lesk,no a vecerne licenie ako uznas za vhodne ty /// kazdy mame iny nazor ,ale ked vidim cez den dokechlene baby je mi zle je to otrasne!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.