baby piiste rychlo!!!!!!

jasmine

jejda sak si si len posunula den to je vsetko, normalne sa pokracuje dallej predsa ako vzdy 7 dni pauza a potom dalsie balenie, ach boze ako mozes stresovat kvoli takej somarine, niekedy je dobre precitat si aj sprievodny letak a nestresovat

dielllie

ja som tak raz urobila schvalne uzila som o den skor lebo lebo som nechcela mat menstruaciu este cez vikend, to clovek chodi vacsinou niekam von a skor ma cas na rozne aktivity. urcite ti odporucam aj nabuduce zacat v uzivani noveho balenia v stredu teda ten skorsi den, lebo potom ten buduci mesiac by si sa tym ze uzijes az o 9 dni mohla vystavit zvysenemu riziku.

ketaminka

co sa tyka toho krvacania, to je vlastne spinenie. zavisi to od davky estrogenu. ak to mas castejsie, to znamena ze potrebujes HAK s vyssou davkou estrogenu.ale neboj sa vsetko su to radene meszi nizkodavkove.porad sa s gynekologom.

ketaminka

ikusa: neboj, to si si len posunula cyklus o jeden den.ine by to bolo keby si si dala na 9 den, to by bolo horsie.

ikuska

dobre fakt diki ze ste mi poradili

a este jedna otazocka je problem ked dostanem aj mimo prestavky? cize co ja viem dens mi skoncia a zase dostanem i ked slabsie o takych 11 dni?

akinom007

123456789/ brala som 4 roky HAK, rozne, u gyn.som ako doma koli problemom, mam kvalitne vsekto prestudovane o HAK a stym ze si dala o den skor tabletku nic zle neurobila,je rovnako chranena..keby si dala o den neskor to by bol problem!

mandarinka

musis zase v stredu! ty si si vlastne len posunula cyklus o jeden den - hoci nie cielene, ale takto sa to robi, ked chces posunut cielene cyklus na iny den. Vzdy musis byt max. 7 dni bez tabletky, keby si si dala teraz az vo stvrtok, tak by to bolo osem dni a to uz je riziko !!

ikuska

no uzila som 21 tabletiek a mala som tu 7 dnowu prestavku,a ja som si nedela na 8 den dalsiu ale na ten 7 den.a uzila som zase 21 tabletiek, teraz mam prestavku.proste nedala som si tabletku vo stvrtok ale v stredu a teraz neviem ako dalej po tej prestavke ci si mam dat v stredu alebo stvrtok