Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

ahojte kocky,

hladame nove bojovnicky, ktore maju chut nieco pre seba urobit!

Mame vlastnu stranku kde si piseme jedalnicky, cvicenie, recepty, zaujimave clanky, ... Pravidelne sa vazime a merame, robia sa tabulky s vysledkami a tak dalej :)

ak mate chut a hlavne ak budete pravidelne prispievat do diskusie, jedalnickov a inych rubrik napiste na mail vasu momentalnu vahu a kolko chcete schudnut:

chudnutie.admin@gmail.com

Tesime sa :)

suzen_

ahojte kocky,

Mame vlastnu stranku kde si piseme jedalnicky, cvicenie, recepty, zaujimave clanky, ... Pravidelne sa vazime a merame, robia sa tabulky s vysledkami a tak dalej :)

ak mate chut a hlavne ak budete pravidelne prispievat do diskusie, jedalnickov a inych rubrik napiste na mail vasu momentalnu vahu a kolko chcete schudnut:

suzen_

ahojte kocky,

miska31

Denz
JA nehladujem ale proste na ranajky nie som zvyknuta,som doma na materskej detom urobim ranajky ale mne nechuti rano jest,ale musim sa to naucit,lebo mala som obdobie ked som ranajkovala a bolo to lepsie ako ked som neranajkovala a poobede som bola hladna az moc.

Denz

Čo sa stane, keď vynecháte raňajky?
Nielenže nedodáte telu potrebné stavebné látky ani energiu, ale zároveň spôsobujete zníženie hladiny cukru v krvi a to je príčinou túžby organizmu po jednoduchých karbohydrátoch.
A teraz sa Vám dostavuje pocit hladu a slabosti, pretože Váš mozog má nedostatok cukru. A to je situácia, kedy sa začínajú ozývať chuťové bunky. Ak chcete prekonať pocity hladu, väčšinou siahnete znovu po jednoduchých karbohydrátoch: čokoláde, sladkej káve, sendviči, cukrovinkách, sušienkach, šiškách, sladkých nápojoch atď. To znamená, že sa zasa dostávame k tomu istému a to je vytváranie si závislosti na karbohydrátoch a ako už viete, tak nadmerné množstvo karbohydrátov spôsobuje, že organizmus nepretržite pracuje v preťažení, čo je jedna z najčastejších príčin vzniku množstva zdravotných ťažkostí. Zároveň nadmerné množstvo cukru v krvi poškodzuje krvné cievy.

Denz

miska31-
Ani omylom vás nesmie napadnúť myšlienka, že by ste v rámci hladovania vynechali raňajky. Práve naopak!

Raňajky si dajte poriadne. Buď nejaké musli, chlieb s niečím, alebo čokoľvek iné. Žiadne klamné plnenie žalúdka nízkoenergetickým jogurtom, vodou, čajom.

Aby organizmus bol ochotný začať sa zbavovať tukovej rezervy, nesmiete mu navodzovať pocity nedostatku stravy.

Musíte jesť pravidelne, kvalitné veci – len málo.

Ak ste si za celodenný cieľ zvolili napríklad 5 500 Kj, pokojne prvých 1 000, alebo i trochu viac, „miňte“ na raňajky.

miska31

Stale proste podozrievam a nechcem a potom vznikne len problem medzi nami on je smutny ze mu neverim a tak,ale ako to dostat z hlavy ze ci ma neklame a tak.Uz som si povedala ze musim z tym prestat a uplne mu verit.

Zacala som tak normalne jest a vecer nejem,ovocie jem a salaty zeleninove ale obed si dam,len moj problem ze neranajkujem.

suzen_

ano citala som to...

vies co ak ti je snim dobre tak si tie chvile uzivaj..pozri sa rozumies si s nim ty a aj deti a on ich ma rad ako si pisala..

co sa ti na tom nezda?

pozri keby si sa stale mala sustredit na to a co ked sa nieco pokazi a co ked to nevide alebo nieco tak by si nikdy nebola stastna..

viem ze keby prislo nejake sklamanie budes nestastna ale o tom je zivot..posilni ta to a pojdes dalej..

ja som sa s terajsim partnerom zoznamila tiez cez internet..je medzi nami 14 rocny rozdiel..rozumieme si neskutocne dobre, byvame spolu, sme zasnubeni a planujeme buducnost a rodinku

tak ak ti je s nim dobre a si naozaj stastna tak si to uzivaj a postupne ho spoznavaj

no a k chudnutiu:
ved nemusis cvicit namahave cvicenia behanie, bicykel alebo tak
skus nejake spevnujucu cviky pri ktorych niesu tak namahane nohy..ruky, prsia, pas, brucho ..

a ako sa teraz stravujes? bez zmeny stravy to nepojde..tam musis spravit prvy krok , pohyb to je len plus k spevneniu a rycheljsiemu schudnutiu

miska31

Mat tak tvoju vahu,ja mam stale tu istu,mozem robit co chcem nejde to dole.Cvicit nemozem bolia ma nohy velmi aj kolena,skoro dva mesiace na to beriem lieky ale nejak je to stale rovnake.neviem co mam este robit aby to slo dole.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk