Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

ahoojte ja len na skok..zase sme boli na dllhej prechadzke :)

r-chlebik s pomazankou
d-jablko
o-zapecene cestoviny s kuracim masom
o-jogurt
v-volske oko, uhorkovy salat

dnes vecer chystam spevnujuce cvicenia pred telkou :)

martinaT

ahojte co sa tyka jogurtov do olko gramov tuku su vhodne jogurty pri chudnuti??maximalne kolko g tuku ma jogurt obsahovat?

bambulos

pocujte babenky, cez leto som sa stravovala tak ze som jedla vsetko samozrejme s mierou, ranajky o 8smej, olovrant o 11stej, obed normalny o 14stej a posledne jedlo cize veceru som nemala iba bielkoviny ale hocico ale o 5tej, pol siestej najneskor a tiez to bolo ok, co si myslite? chcem to dodrziavat aj teraz takto ....

bambulos

ahojte babenky, dnes sme boli na grilovacke, ale v pohode, neprezierala som sa :-), prerabame v dome takze nemam casu nejak si dodrziavat dietku, ale snazim sa neprejedat a davat pozor co papam , aby kila nesli hore,
R chlieb vo vajicku
O fazulova polievka a kolienka
V grilovana klobaska s kopou zeleniny a bolo to o pol siestej takze stihne vytravit
pitny rezim sa mi nedarilo dnes dodrziavat
v pondelok sa zvazim a dam vam vediet ako som na tom s vahou a asi sa aj odmeriam a idem na to, uvidim ako sa mi bude darit :-))

suzen_

cauky cauky :)

taakze dneska:
r-chlebik, sunka, syr
d-jablko
o-zapecene cestoviny s kuracim masom
o-jogurt
v-paprika plnena syrom

a pohybu bolo az az :) upratoval com ceely byt, varila, prala..vecer ideme na dllllhu prechadzku a potom zasadnem s cajikom pred superstar :)

nathalia123

ahojte zienky, ako sa tu mavate?
som strasne rada, ze sa to tu pomalycky zasa rozbieha a dufam, ze ste ma este nevylucili z partie...:)
ja mam momentalne velmi tazke, zle obdobie, ktore trva uz nejay ten patek, schudla som zo stresov 3 kila a som z toho trosku na nervy uz...:(
dufam, ze sa mate lepsie a krasny dnik prajem.

jaja582

Ahojte babule,naposledy som vas pozorovala a rozmyslam zee asi od pondelka zacnem s vami,pozorovanie mi akosi nepomohlo...Inak poculi ste nieco o jablcnom octe v tabletach? Pocula som ze sa ponom znizi chut a pomaly to ide dolu,neviete otom nic?

jaja582

Ahojte babule,naposledy som vas pozorovala a rozmyslam zee asi od pondelka zacnem s vami,pozorovanie mi akosi nepomohlo...Inak poculi ste nieco o jablcnom octe v tabletach? Pocula som ze sa ponom znizi chut a pomaly to ide dolu,neviete otom nic?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.