Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

natalka
takze vysku mas 172, zaciatocna vaha 69, momentalna vaha 57, ubytok 12 kg..a udrzujes..aaano?=)

musim si to vsetko pozaznacovat lebo uz to mam mis mas =)

moniqa87

caute babenky, dneska rano na mna mamina vyrukovala s riflami, ze na vyskusaj si... a ja som isla, uz ked som ich rozbalila, tak som videla, ze to asi tazko na seba dostanem, ale predsa som skusila... no, ale nedoslala som ich cez rit... ale kedze sa mi to zdalo ako dobry napad, tak som mame povedala, nech mi ich aj tak necha a budem ich nosit ked schudnem, budem mat tak vacsiu motivaciu a inak si na nich aj mozem odskusat raz za cas, ze ci ich uz nahodou nepretiahnem cez rit a tak... taka moja kontrola, lebo mne tie cisla az take vela nehovoria, toto by ma iste viac povzbudilo... takze super... inak som zvedava co zajtra, ja tak v kutiku duse dufam, ze aspon pol kila by mohlo byt dole, ale kto vie...
r: banan s activiou a v malej miske moj salat
d: nebude, idem zubarovi
o: mame gulas, ale moc nan chut nemam, no trocha si dam, aby som neurazila nasich a asi k tomu trocha kapusty
ol: moj salatik
v: a este raz moj salatik (veru som ho kopa urobila)
no a to je nsad tak vsetko co dnes zjem a co by som vam zatial chcela napisat...

suzen, nathalia
mne isto nebude vadit, ked tu budete riesit taketo veci, skor ma to bude povzbudzovat... :-)))

nathalia123

myslim, ze to je taka skuska, ci skutocne clovek dokaze zmenit ten svoj zabehany zivotny styl a natrvalo svoje navyky. hlavne pre takeho, co je cely zivot zvyknuty jest nezdravo.. ja som kedysi hravala basketbal a bola som aj celkom vo forme, ale stale som bola taka vacsia a so zmenou zivotneho stylu musi nutne prist aj to cvicenie, ktore uz ale potom tiez musi v nejakej forme ostat v harmonograme asi navzdy..

nathalia123

:-))) teraz to bude asi trosku blbe tu toto riesit, kedze baby este chudnu, ale presne ako hovoris- ten pocit je na nezaplatenie a tym duplom, ked mozes prist do obchodu a v klidku si vyskusat s-ko, pripadne velkost 36 a nemas problem zapnut zips a o priliehavom tricku uz nemusis len snivat.:) ale poviem, ti ze podla mna ani tak schudnut nie je to najtazsie, ale fakt si to udrzat..

suzen_

natali
to sme na om uplne rovnako..ja mam tiez geneticky dane siroke boky..a vzdy som mala ploche brusko a tie boky..nikdy som nebola taka chuda ako tera ale konecne sa to podarilo a z bokov 94 su boky 80 =))je to pocit ktory sa neda ani opisat..presne viem ako sa citis..konecne mi netrcia z gati..a kludne mozem aj kratucke tricko =)

nathalia123

dobre rano. moniqa dakujem, je to ozaj super- o to lepsie, ze ja som tento pocit vlastne nikdy nepoznala, vzdy som bola taka z tych vacsich dievcat, ale som rada, ze som to zacala riesit. my este k tomu mame aj v rodine siroke boky a obrovske kufre aj z maminej aj z tatkovej strany, takze som stastne-prestastna, ze aj ta genetika sa da aspon troch obabrat..:) jedalnicek doplnim neskor, kedze obed bude v praci a tazko povedat, co za prakvapenie nam pripravia dnes.:D

anddy

ahojte kocka tak vas zdravim ja dnes papam
r.chleba,salam,zelenina
d-jogurt
o-zemiaky,mäso,zelenina
o-cottages
v-zeleninou salatik,syr,

suzen_

ahojte kocky a prajem dobre ranko =)
dneska papam>
r/rohlik so sunkou, redkovky
d/pomaranc
o/cesoviny s omackou
o/jogurt
v/sunka, syr zeleninovy salat

lenula

Ahojte kocky :o))

Baby na mna zas lezie nejaka pliaga. Vcera som mala zimnicu, horucku skoro 40 a neskutcne krce v bruchu, fakt neviem co je so mnou. Vela som toho do seba nenatlacila a dnes som ledva-ledva dala do seba kusok zemle, aby som si mohla dat tabletky... :o(

for_4

bre ranko
R: chleba, syr, redkovka
D: neviem
O: cernohorsky rezen, zemiakova kasa, kapustovy salat
O: acidko
V: neviem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk