Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

Andulina

R- jogurt

D-jablko

O- francuzska polievka

O- -

V- sosovicova polievka+zeleny caj

dnes som jest velmi nestihala lebo som bola dlho v skole a potom tie ostatne veci okolo toho...

Andulina

R- jogurt

D-jablko

O- francuzska polievka

O- -

V- sosovicova polievka+zeleny caj

dnes som jest velmi nestihala lebo som bola dlho v skole a potom tie ostatne veci okolo toho...

anddy

tak to mas dobre , musim aj ja malu niekam prihlasit xxi ,aby som sa donutila cvicit .
aj ked ten orbitrek sa namna tak pekne usmieva xixi,

pavlusa

NO AKO VIDíM,BUDEME SA POVZBUDZOVAť IBA MY DVE....AAAALE NEVADí,KED TO NEVZDáME A PRíDEME KAžDý DEň, TAK Už SA LEN NIEKTO PRIDA.Prihlásila som moju malú na plávanie , každú nedelu budeme chodiť. Výhoda je v tom, že učiteľka sa jej bude venovať a ja si možem plávať a možeme zostať aj po skončení hodiny a možme isť aj do sauny a je to v jednej cene.Tak už je vybavená 1 hodina cvičenia za týždeň.:o)

pavlusa

Lenulka, a ty kde si?
Anddy, neboj zvládneš to! Ja mám prácu zasa s tými istými kilami, ale to pojde.
Suzen, a ty už sem nechodíš?:o(

anddy

ahoj TAK JASNE ZE SOM NIECO PRIBRALA , TAK TO ZLOMENE ZAPESTIE , UROBILO SVOJE ,ALE JA ZACNEM ZNOVU MAKAT A VRATIM SA NA TU VAHU KDE SOM SKONCILA , A POJDEM ESTE NIZSIE
R.chlebik,salam,zelenina
D-jogurt
O plnena paprika
O-nebol
V- jogurt

pavlusa

cafte, ja este nemožem. Tá choroba sa ma stále drží. Anddy aj si niečo pribrala? Ja všetko. Ale mala som velku zátaž na psychiku, no život ide dalej a ja sa musím dostať tam, kde som skončila a pokračovať.Zatial papam všelijak:o(
ale s vami to musi isť:o)

anddy

Avojte ,tak zacinasa to velmi pomaly .Ale dufam ze sa to dostne do starych kolaji
R-chlebik,salam,paprika ,
D jablko
O-kura,ryza
O-nic
V- tunak

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.