Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

caute zeny. pridavam dnesny jedalnicek na rozbeh :))
R-rozok,sunka,syr,rajcina
d-nektarinka
o-to co na ranajky (od zajtra zmena)
v-tuniak so zeleninou

30min orbitrek, brucho, zadok, cviky

anddy

Avoj Pavlus tak to mas pravdu ze treba sem aspon raz mrknut a povzbudit sa , aby nam to islo ako vtedy, pomalinky ale isto dolu.
takze ja zacinam uz v pondelok a tesim sa ako nam to pojde dolu

anddy

Avoj Pavlus tak to mas pravdu ze treba sem aspon raz mrknut a povzbudit sa , aby nam to islo ako vtedy, pomalinky ale isto dolu.
takze ja zacinam uz v pondelok a tesim sa ako nam to pojde dolu

pavlusa

no ako vidím,tak chcete aj vy, ale pojde to pomalučky než sa to rozbehne a to nás nesmie odradiť.Ja som teraz chorá až do stredy marodujem a potom asi ešte týždeň nebudem môcť cvičiť, ale potom už vážne začínam naplno.Ale mrkať sem budem aby som sa aspoň naštartovala. Takže ja si myslím, že ked chceme aby sa to rozbehlo, treba sem aspoň raz za deň mrknúť a niečo napísať, lebo inak sa nám to nerozbehne a ja sceeeem!!!

anddy

Cavte babule ,tak som velmi stastna ze sa to tu zase rozbehne ,
A tesim sa ako nam to zase pojde dolu ,lebo bez vas mi to neako neslo dolu ale hore,a potrebujem to dat dolu,
HURRAAAAAAAAA

pavlusa

caute babulky, neviem prečo ale dlho sa mi nedarilo sem prihlásiť sa. Už zasa jazdím, síce pomaly ale už som šla aj cez to miesto, kde som tu havarku mala.
Suzi urob tu stranku.....super nápad. Lenulka ako sa máš? Anndy kde si?

lenula

ahoj nathalia. :o))
tak ja som zacala chodit do fitka. mam aj trenerku, tak sa snazim...momentalne svalovica na bruchu ako prasa, inak o.k. :))))

nathalia123

ahoj lenik:)

ako sa mas? co nove v chudnuti? normalne sme mali mat v lete stretko a volajako sa to cele zosypalo, skoda:(
aj tak dufam, ze nam to raz vyjde. ja sa stale drzim v pohode, chcela som zacat cvicit kalanetiku, ale zacala sa skola a spolu s pracou, jazykovkou by som to uz asi nestihala a fitka by som sa nerada vzdala, tak zatial z toho nic nie je..

pavlusa, ja kukam, ze si mala nehodu, no este ze si z toho vyviazla v pohode. tak sa drzkaj.

zatial krasny den babuchy a piste:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk