Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

bambulos

ahoooooooooooooooj pavlusa, tak ja sa s kilami drzim tak ako som bola, sice kilecko a pol som pribrala ale to nevadi a nie je to ani vidiet :-)
jeeeeeeeeeeeeeeeeeemine a ty co stvaras co to tu citam, je ti nieco alebo si vyviazla z toho uplne bez poranenia, tak to pri tebe stali vsetci svatiiiiiiiiiii

pavlusa

ahojte všetci!
Bidím,že už to tu nefičí ako v zime, ale verím tomu,že sa tu zasa stretneme...
Suzen, Bambulos, Anddy, Lenula, ..., kde ste?
Ja som sa tu dlho neukázala, ale myslela som na vás každý deň.
Zo šiestich schudnutých kíl som päť pribrala. Prežila som asi najhoršieho pol roka v mojom živote. Myslím, že to už mám za sebou.HOVORí SA, žE NAJHORšIA JE SMRť A Tá MA V STREDU OBIšLA, KED SOM MALA HAVárku(urobila som 3saltá s autom). Takže už musí byť len všetko lepšie, logicky, lebo keby malo byť horšie už by sa to v stredu predsa stalo, nie?
Ozvite sa babulky, prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimixxxx

predám na dobierku 2 knižky 90-dňovej diéty: 90-dňová rozlišovacia diéta a 90-dňová rozlišovacia diéta ďalších 90 dní...autori: Breda Hrobat a Mojca Poljanšek...cena dokopy:10€

anddy

ahojte kocky,tak mozeme sa vazit aj v stvrtok, a ja potrebujem poriadne nakopnut ,tak snad sa do toho neako vratim ,lebo mam zrave obdobie ,,

lenula

vynechavam ten ovocny den na dnes..ta zelenina vcera mi bohato stacila..

dnes papam:
R-celozrn.rozok,sunka,rajcina
d-melon
o-kuracie maso na vode, trocha ryze, dusena cinska kapusta
v-tuniak,zelenina

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk