Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

ahojte dievčata :)))
takže predlzeny vikend mam za sebou a od dnes zacinam. naplanovala som si na dnes len zeleninu a zajtra ovocie. potrebujem sa troska precistit a potom sa zacnem fakt stravovat tak, ze to bude na cely zivot. zacinam od dnes cvicit a vseetko. som hrozne nastartvana a tesim sa na to. posledne dni som jedla jedno cez druhe a citila som sa ako taky slon a k tomu vsetkemu som bola hrozne unavena....
babulky co sa tyka toho vazenia, tiez som navrhla stvrtok, lebo tie nase piatky boli take kadejake, tak co vy na to? skuste mi napisat vahu a ciel trebars do konca septembra a kazdy druhy tyzden vo stvrtok si budeme hlasit ako sme na tom...
dnes papam:
7.00 - káva
10.00 - mrkva, 3rajcinky
13.00 - zeleninovy salat, jogurtovy dresing
17.00 - 2xuvarene vajko, uhorka, rajcinka

ninka21

Cavte kočky vidim,ze sa idete pretrhnut s prispevkami:)))
R-ovsene vlocky s mliekom
D-jabko
O-polievocka,salatik s maskom
O-melonik
V-netusiiim papap

ninka21

Cavelo kocky...
R-rozok,pašteta
D-jablko
O-pol syra,zemiaciky,polievka
O-zlty melon
V-nooo este netusim,nieco vecer vymyslim....no a v sobotu je svadba,tak som zvedava ako to vyriesim...

nathalia123

dobre ranko:)

anddy, ja som myslela preto vo stvrtok, lebo kolkokrat v piatok bolo uz vela ludi rozlezenych a potom tu napisali vahu 2-3 kocandy.

jaaaj for, ako ti zavidim tu ameriku.:) isto to bude super, hned by som menila, keby som tu nemusela trcat a pchat prachy to bytu...

co dnes jem napisem po obede.:)

for_4

uzivam uzivam Lenul:-) a vcera sa mi konecne potvrdila ta Cal., cakala, kym mi dekan odpovie na moju ziadost. Odpovedal kladne,skusky si budem moct urobit vo februari. Takze juchuuuuuuu:-)))len co ked sa tam budem prezierat a dopadnem ako vacsina americanov???:-)))
ahoj Natali, Ninka, vitajte nove kocky.
Salma, na veceru ziadne cestovinky! Ani zemiaky, ani ryzu, ani chleba. Mozes chude masko, tuniaka, vajicka,syr, rybu a k tomu kooopec zeleniny

salma

ahojtee : )))
No tak ja pre zaciatok so to hne dporusila lebo som si dala ockoladuu ach jaj, no moj jedalnicek bol:
R: mrkva, jablko a jogurtovy napoj
D: jeden platok sunky
O: cestovinky s brokoliovou omackou a zelenina
V: cestoviny a dala som si cokoladu :(

slahne ma , zajtra bez cokolady a dam si nieco doietnejsie, o tyzdne zacnem aj cvicit len si chcem najprv navyknut na tento jedalny rezim :) to sa dvakrat do mesiaca vazime? :)

anddy

ahojte kocky,, for tak ruka este nieje uplne v poriadku ale uz od pondelka makam tak sa musi rozhybat,, a na dovolenku nejdem nikam kedze som dlho marodovala, tak kolegovci makaly za mna,tak maju narok na dovolenku takze budem teraz stale len makat a makat ,, ale neva aspon dobre rozhybem ruku ,,

tak a to vazenenie nebude to lepsie v piatok tak ako bolo?

a som velmi rada ze to tu zase po dlhej dobe zase ozilo

nathalia123

lanik ahojky:)

celkom v pohode, len robotu sa mi zatial nedari zmenit..:( pozeram, ze ty nejdes na dovo, my tiez len tak zlahka.
a co tak vazenie 2x do mesiaca stvrtky, hm?

lenula

cau nathali, ako sa mi mas?

ninka, ved mne je to tiez, len by sme si mohli stanovit nejaky den a drebars kazdy druhy tyzden, alebo kazdy to je jedno...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk