Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

iva1

ahojte ja vazim70kg trocha mozem schudnut ale ne zas moc tak3kg len som leniva cvicit kazde rano si povim dnes budem a zas nic furt neco dotoho vleze hnila som ale zajtra budem.inac ja to mam len v bruchu zadek mam chudy len to brucho mi vadi']

lenula

andy tak ta dovolenka sa zrusila, tento rok z toho nebude nic :o( ... no co, nevadi, nemusim byt predca kazdy rok niekde vykiepena :)))
ozaj co je s Pavluskou??? ta sa nejako vytratila...

anddy

ahojte babule ,tak konecne ste sa trosicku ozvaly ,, ja uz zase od dnes makam ,, sadra dolu tak idem zase na to ,, lenula uzi si dovolenku aj za mna ,, a chodivajte sem castejsie ,,

lenula

ahojte dievcata :)))
tak ja sa mam fain, nove sa nic nedeje, cvicim, citim sa skvelo, mam 65kg staaaaaaaaaaale ale je mi dobre :)))
for achojky, na dovcu ideme 7.8.09 sa hrooozne tesim :))

for_4

ahojte, uz dlhsiu dobu som sa snazila napisat, ale stale som mala nieco na praci. Okrem toho bola som na Pohode a tym ze to skoncilo tak ako to skoncilo, mala som narazenu nohu, nastastie nie zlomenu, tak som par dni vylihovala. Co sa tyka chudnutia, vaha sa zastavila, ale nejak to neriesim, ani nekontrolujem co papam, ani necvicim. A vy ako kocky? Andy, ako ruka? Lenul, dovolenkujes?

anddy

Ahojte vsetky ,tak ruka uz tolko neboli,a celkom mi to ide aj v chudnuty.som cakala teraz ze ked som PN tak sa budem neako prezierat,ale to bol omyl,papam pekne ako do teraz,a kilecka mi idu pomalinky dolu,,len mam nevyhodu ze nemozem neako viac cvicit,ale ja to zase rozbehnem a potom to pojde rychlejsie,
vsetky vas zdraviim
Suzan konecne si sa ukazala ,
paa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.