Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

caute dievcata. vahu nehlasim, lebo mam svoje dni, tak by to nebolo optimalne. musim povedat, ze cvicim kazdy den a nerobim si z jedla tazku hlavu. papam ako mam a hotovo. uz sa mi to ulezalo v hlave a ked sa pozriem do zrkadla, vidim, ze sa mi zmenilo telo. jasne, ze slaninka este je a to este potrva, ale pekne sa mi tvaruju boky a aj nohy...juj sa tesim, som na seba hrda...

nathali tak gratulujem a drzim ti palceky, nech ti to vynde a aj keby nie, aj toto je uspech a mas pravo byt stastna a hrda na seba.

for a ty neprovokuj! :))))))))))

for_4

ahojte kocky
mozete zavidiet, dovolim vam:-)))
Chcem tu ostat asi navzdy baby moje, som morsky, slnieckovy typ, takze som vo svojom zivle-bez starosti, zhonu a stresu, kt mam doma. V stredu sme boli nakupovat, pojdem asi s jednym kufrom naviac domov:-) vcera sme boli na vodnych skutroch, opat na lodi a kamarat, s kt som tu sa aj potapal, na co ja odvahu nemam, ale ved este domov nejdeme, tak ju mozno naberiem:-) a na vikend ideme sa kamoskinym bratom, kt je tu v misii, tak uvidime aky bude program. Vahu ani nehlasim, nemam sa tu kde odvazit, ale myslim, ze pribrat som nepribrala, co je podstatne:-) a vz ako dievcence? Nathali, to su tie nase vnutorne vitazstva:-)

nathalia123

Dobre ranko zienky:)

ako sa mate? andy ako ruka? for dovolenkuje- boze ako zavidim..:o)
vaha dnes rano je 56,6 tak som stale spokojana. uz som si zas konecne kupila permosku do fitka, tak zas poctivo makam na sebe, uz sa tesim na tu svalovicu, kedze som dlhsie neposilovala.
babule, ja som dnes volajaka stastna, citim sa ako zamilovana, len sa tak vznasam.:-))) vcera som bola na dalsom pohovore, vybrali si ma zo 70 do uzsej sestnastky, s tym, ze len ako jednu z troch s nedokoncenou vyskou, lebo vysku pozadovali, tak som na seba tak trochu uz teraz hrda, aj keby ma nevzali.:o)
zatial sa drzkajte, krasny dnik a odvazte sa!:)

anddy

Ahoj Leni ,no boli to dost,ale co uz ,a ten oddych na zaciatok dobre ale potom to pojde na nervy,,skoda ze nemozem teraz cvicit tak ma tie korcule zacaly bavit ,, a vidis co som porobila ,,al snazim sa stravovat tak ako vzdy,tak uvidim aka bude vaha v piatok,len neviem kolko budem mat sadraa ,,

lenula

jaj for ako ti zavidim :o) sa ti vyvaluje na dovolenke co? prehresky? no sem tam ano, ale je dost teplo, tak mi nechuti papat,takze som spokojna.... povedala som si, ze nebudem na to stale mysliet... cvicenie ma byvi, takze je vsetko o.k.

anddy fuuuu musi ta to aj boliet mojko.... ale na druhej strane, aspon si doma oddychnes, hm?

moni, ahojky a ty sa ako mas? co novy frajer, poslucha?

anddy

cavte babule ,,odnieslo to zapästie ,museli ho trosku davat na svoje miesto,,ale da sa to vydrzat,,,,no teraz budem doma tak sest tyzdnov tak sa tu aj svami trosku stretnemm...tak zatial pa

for_4

ahojte kocky, od piatku sme boli na jachte, bola som bez telefonu, bez netu a pocitaca-hotova katastrofa pre mna:-)) stala sa zo mna rybarka:-)ale bolo vynikajuco, zajtra ideme na shoping vylet, konecne nieco pre mna...Papkam zdravo, je mi vyborne, slniecko mi prospieva nielen fyzicky, ale aj psychicky.
Anddy, to mi je luto, spadla si na korculiach? Ruka ako? Cela dolamana?
Lenul, ako sa dari tebe?? Prehresky su?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk