Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

anddy

R-chlebik,salam,rajcinka
D-O-polievocka-zemiaky-fasirka
O-jogurt
V-cottagees
KTOMU PIJEM 2 LITRE VODY A 0,5L CAJU ,,

anddy

A hojte kocky tak ja aspon na chvilku ,,kupila som si korcule a zacala som kazdy den na nich jazdit tak uvidim aku zmenu to prinesie,v piatok ked sa budeme vazit ,,

moniqa87

caute babeny, no ja som stale na 74, ale to preto, ze sa momentalne ani chudnut nepokusam... neviem preco, no este tie 4 kila dole dam... snad teraz ked uz mam po skuskach sa na to budem lepsie sustredit...
inak to skotsko mi pada... nemozem tam ist a to z toho dovodu, ze nam statnice posunuli z februara 2010 na september 2009, takze budem mat kraaasne leto plne ucenia, strasne, vsak...

lenula

ahojte babulky, ja som aj zabudla, ze sa dnes vazime :))))
hups....nathali, nevtrela si sa, to neni vtieranie... takze hladas dalej, co? ale vies ako sa to hovori, kto hlada-najde!

bambulos

ahojte babenky, vidim ze zase je tu ta zostava co na zaciatku, len ja uz sem chodim maaaaaaaaaaalo, moja vaha ranajsia je 66,1 ale mam menzes tak asi preto trocha stupla ale inak som spokojna

nathalia123

caaaute baby:)

moja prva ranna vaha bola 56,2 tak fajnovo, pojdem na pizzu:)))

for, boze tak ti strasne zavidim tu dovolenku- poriadne si to tam uzi, aj za nas vsetky, juj dufam, ze aj mne tento rok nieco vyjde.

vcera som bola na tom pohovore, aj by ma ten chlapik zamestnal, ale ma to dva haciky- nechcem robit na proviziu a chcem mat stabilnu pracu a to mi on nevedel ponuknut, takze hladam dalej, akoda, ale nevadi..:)

zatial krasny dnik:-)

for_4

ahojte, ja som sa vazila vcera vecer, mala som 71, dnes rano mam 70,2. Nie som ani zhrozena, ani happy, je to v norme, uz dlho bludim okolo tejto vahy.
O deviatej odchadzam z domu, neskutocne sa uz tesim, na more, slniecko. Hned som sa pytala aj na wifi, je v celom hoteli, tak s pripojenim nebude dufam problem a ozvem sa. Majte sa zatial pekne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk