Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

anddy

Ahojte kocky ,tak ja sa hlasim trosku neskor ,,mam kupene nove korcule a zacinam na nich jazdit tak sa to snad niekde pohne ,dolu lebo stale stojim na tej istej vahe ,,rano napisem vahu ,,tak pa

for_4

cauky
no vitaj Lenul, ty takto vylihujes doma???:-))
Tak doobeda rano ideme, nakoniec sme si vybrali Cyprus, teskam sa:-)Dnes mam taky napratany den, musim ist pre bracha na letisko,jemu dat instrukcie, dotiahnut detaily v robote, kupit este jedny plavky a nejake keksiky:-)

lenula

ahojte dievcata. :o)
vcera som nepisala, lebo som mala dovolenku a troska som doma vylihovala :o))
for ide to celkom v pohode. prestala som sa vazit, povedala som si, ze to neni dolezite. citim sa lepsie, vcera som si kupila krasne biele gate a vidim na sebe, ze to ide dolu.
a kam teda ides na dovo? aj my uz mame tak napoly vybavenu na tie chalkidiki, strasne sa tesim :))))
nathali mna to v praci tiez nejako extremne nebavi a tiez si vravim, ze po lete zacnem hladat nieco ine.... teda asi....

lenuska ahoj :))) - vsetko naj. k minulotyzdovym meninkam :))))

leni, nezufaj...popzeraj si stranky dozadu, cokolvek sa opytaj.... naozaj cokolvek. ak ti mozem poradit, vynechaj jedlo po 18,00 to je najlespie riesenie a na mna zabera. niekto to neodporuca, ale pokial sa nemozes hybat a mas problemy s kolenom, naozaj uz neskoro nepapaj, alebo maximalne zeleninu. pecivko papaj len rano, potom ovocko, obed (vyhybaj sa vyprazanym jedlam) inak papaj vsetko a veceru len lahku...vela zeleniny,k tomu vajko,sunku,masko,cottage...proste bielkoviny....

for_4

lenuska, to je v pohode, za nic sa nemusis hanbit:-)
Ja mam zase problemy s kolenom, tiez som tancovala,ale teraz len uz tak rekreacne. Kym som bola doma, a zotavovala sa, pekne som sa vyzrala. Ale teraz sa snazim nieco so sebou robit. Na zaciatku som (sme) mala plno energie a chuti, ktora vsak casom vyprchala. Suzen, ktora bola nasim vzorom a vzdy nas nakopla, vyhresila:-), sem uz neprispieva a takisto zablokovala aj nasu stranku, kt vytvorila. Tam sme mali jedalnicky, recepty, cviky a taky nas pokec. Ale cim bolo vonku teplejsie, tym menej sme tam chodili, tak sa stranka zrusila a presunuli sme sa opat sem. Ja sa snazim prispievat, aj ked niekedy nemam cas. A jedna kocka, Lenula, s tou sa nakopavame aspon tu:-)
K tvojmu jedalnicku, skus si pozriet stranky dozadu, tam sme si ich pisali. Zakladom je ovocie doobeda, normalny obed a lahka vecera, veeeela pitia a ak mozes, tak cvic.
Ja som schudla cca 8 kilov, tusim, pretoze si to nezapisujem, citim sa vsak lepsie. A nie su ani tak dolezite kila, ako centimetre.
No rozpisala som sa:-) tiez idem na dovolenku, zajtra vecer alebo v piatok rano a aj ked nevyzeram uplne dokonale, je to lepsie ako minuly rok. Takze drzim palce. Zajtra budem papat toto, mozno sa inspirujes:
R: celozrnne pecivo, sunka, paprika
O: jogurt
O: zapekane cestoviny s kuracim masom, sampionmi
O: acidko
V: hrach s vajickom

lenuska_pp

for_4
tak aj ked sa hambim je to jedno aspon mi pomozete kazdy sme nejaky ze? :
vek:16
Vyska:170
vaha: otrasnych 90
aspon na 80
pas:98
Boky:111
zadok:117
Stehna:70

vies mi poradit ako co najlepsie schudnut??? mam jeden velky problem nemozem behat lebo mam roztrhnutu slachu ale ked sa nastvem tak si asi dam ortezu a idem nato aj za cenu znicenia kolena
lebo uz nato nemozem pozerat a este k tomu tancujem a chcem vyzerat dobre lebo 25 teraz idem do chorvatska

nevies mi poradit co mam papat zajtra???
ja sa v tom vobec nevyznam a som krvna skupina nulka a neznasam muku lebop z toho strasne priberam

for_4

staci ked ich napises sem lenuska, ta kocka co robila tabulky, ich uz nerobi. Kazdy piatok sa vazime, vahu napiseme sem. Takisto sem piseme aj nase jedalnicky, tak par stranok dozadu sa mozes inspirovat. Jedavame 5x denne, napr:
ranajky: pecivo, chlebik, sunka, syr, zelenina, ovsene vlocky, cerealie...
Desiata: jogurt, ovocie
Obed: to co mas navarene
olovrant: jogurt, zelenina, acidko
Vecera: ryby, chude masko, sunka, syr, vajicko, tuniak, kooopa zeleniny
A samozrejme aj cvicenie

lenuska_pp

Prosim poradte mi som tu prave nova :) potrebovala by som dost vela schudnut,lebo som brala lieky a strasne som opribrala a nenormalne sa zato hambim....komu mam napisat tie miery a to vsetko???kde mi budu pisat jedalnicek?
prosim

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk