Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

dakujem baby za podporu, budem to potrebovat.
for, ja si zhanam pracu v ZA, s gymplom, v sucasnosti externa studentka VS. momentalne pracujem v oblasti administrativy a asi by som to aj zatial nechala uberat sa tymto smerom, pripadne okolo pocitacov a PC grafiky, no uvidime, snad vyda zajtra.. bola by som strasne stastna.
co sa tyka toho spanielska, tak je pravda, ze este teraz je to tam s tymi teplotami dost take vseliake, obcas ako u nas... a grecko tiez chvalim, tam sa aj je kde ist pozriet a vraj je tam krasna krajina.

janka89

nathalia123 tak paradicka ked mas taky super pocit z tej prace,uvidis ze sa zadari,ved slniecko svieti na kazdeho a budem velmi drzat palceky,peniaze treba vzdy

tak ja si ani nepamatam kedy som bola naposledy pri mori uff asi to bolo pred siedmimi rokmi:(((vobec nedovolenkuj ale tento rok by som mozno aj kdesi sla,objavil sa novy priatel,tak clovek nikdy nevie co sa vo dvojici podnikne:))

for tak si uzi dovolenku a hlavne sa zabav a oddychni si:)

for_4

ja nastastie krizu nepocitujem, co som prekvapena, musim si zaklopat-klop klop klop:-) odkial si? teda resp. v akom kraji zhanas pracu? V Ba sa mi to nezda nejake strasne, kamoska pracovala vo firme, ktora prepustala, tak chodila po konkurzoch, vyhrala 2 zo styroch. Nastupila do firmy, po tyzdni zistila, ze sa jej tam nepaci, tak nastupila do dalsej:-) preto mam pocit, ze to nieje az take hrozne. Aku mas skolu? Alebo v akej profesii by si chcela pracovat?
Chorvatsko je klasika, tam chodime kazdy rok, aspon na vikend, s celou bandou. Egypt som vylucila, bola som tam minuly rok, rozmyslam na Spanielskom, ale teraz tam nieje tak teplo ako by som potrebovala:-) este by mohla byt Sicilia alebo niektori z greckych ostrovov...a mojim snom je Kuba:-)

nathalia123

dakujem:), ja mam teraz v sucasnej praci dost huste obdobie a stale to ide mam pocit do vacsich sr*ciek, tak sa snazim zdekovat, kym sa da..
co sa tyka dovolenky, egypt mozem len odporucat- najlepsie sharm el sheikh, je tam bozsky klud. cierna hora jedine do nejakeho lepsieho hotela s lepsou plazou, lebo tie verejne su...
chorvatsko- klasika, na to ja nedam dopustit, lusia si vela chvalia aj spanielsko- costa brava- z tych klasickych...

ale ja osobne by som sa strasne rada sla pozriet na francuzsku rivieru a potom skor na vychd, to ma laka alebo nejake exoticke ostrovy s bielym piesockom..mmm...:))) ale o tom mozem zatial len snivat.:-)

for_4

ja som tu:-) pozeram last minuty. A aj pracujem, ale vybavujem len dolezite veci, zajtra pride bracho, bude to tu mat na starosti. Ani neviem kam chcem ist, je mi to vlastne jedno, len nech tam je teplucko, more a nemusim ani prstom pohnut:-) idem s kamaratom, jemu to je tiez jedno, takze vyber ostal na mne. Odporucis nieco?
Budem ti drzat palce, je to na ... ked clovek nema pracu, kt by ho bavila. Vidim to na sebe. Nedokazala by som robit nieco, co by ma nebavilo.

nathalia123

Babky cafte:)

tak ako sa dari? juj, ale nas tu ostalo pobiedne, co uz, ani suzen uz neprispieva.. ja sa momentalne nachadzam v takom zvlastnom zivotnom obdobi, ze potrebujem, ale fakt surne POTREBUJEM zmenit robotu, tak obieham pohovory a posielam zivotopisy. ale koli krize je strasne malo ponuk:( ale zajtra idem na jeden pohovor, o ktorom mam strasne pocit, ze ma vezmu, aj ked poriadne este ani neviem, o co konkretne sa jedna, ale tusim nejaka manazerska pozicia, tak mi zajtra podvecer silno drzte prstiky, budem to potrebovat.:) a okrem vas tu to vlastne este nikto nevie, ani priatel- nechcela som nic hovorit, kym nebudem niekde prijata, ale zas som sa potrebovala z toho vykecat, tak aspon vam..:-)

for- kam ides dovolenkovat? a s kym? hned by som si dala povedat..

a lenulik ako? dari sa?
a katka? ako ide mliecna dieta?

zatial majte krasny dnik bosorky, este napisem, keby sa tu niekto objavil.pa:)

for_4

dobre ranko
R: pletenka, syr, kakao
D: pagac
O: polievka, kuraci rezen, zemiakova kasa
O: hrach s vajcom
Tak ako, Lenul, dari sa? Ja podla vsetkeho v piatok odchadzam dovolenkovat, na dovolenke vacsinou schudnem:-)

for_4

pondelok:
R: nivova natierka, chleba
D: jogurt
O: zemlovka, polievka
ceresne, 3 kusy plnenych piskot
dnes:
R: 2 parky, chleba
D: jogurt
O: kolozvarska kapusta, polievka
ceresne, 2 kusy plnenych piskot
Dnes som mala poslednu skusku, este sice nemam vysledok, ale urcite som spravila. Takze tento tyzden pojdem dovolenkovat, neskutocne sa tesim, uz hladam nieco na nete:-)

anddy

Ahojte kocky ja som teraz prisla z prace ,tak sem hodim aspon jedalnicek
R.chlebik,salam,paprika
D-jogurt+banan
O-cottages
O-jogurt
v-zeleninova polievkaa
k tomu 3litre vody

whee_ee

ahojte babule, no ja furt naladu vselijaku a to je uz dnes aj teplo ale nepomaha, no uvidime:D.. stres v skole sa k tomu pridal, takze uplne paradicka.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk