Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

ahojte babulky. aky bol vikendik?
for_4 tak sa nejako premoz mojko a potom mozes vylihovat :)))

nathalia: neviem aky ma byt casovy odstup solarko,slnko...ja momentalne chodim do solarka a na slnku sa neslnim. ale myslim, ze by mal byt odstup tak aspon 4 dni....

for_4

ahojte,dnes sa citim ako keby som mesiac v kuse v bani drela:-))dolahol na mna vikend:-)ale tak musim sa nejako prebrat, mam plno roboty a dnes sa musim ucit, zajtra mam poslednu skusku a mozem ist dovolenkovaaaat

nathalia123

caute kocandy:)

janka- vobec nie, je v pohode, musela som ta trosku podpichnut:)))

kati- no co, ja ti aj tak fandim:) a uz som zabudla- kam sa to chystas??

aky ste mali vikend zienky? tusim sa nam tu rozpada nas mily zensky spolok, to by ma mrzelo..:(
ja som bola cez vikend na bazu a vcera som zahajila varenie sirupu, tak som zvedava, co z neho vzide.:o)
zatial prajem krasny dnik a dufam, ze bude pekne aj ked je medard:-)

whee_ee

ahojte baby, tak ja mam depku, so stravou to takisto tym padom vyzera katastrofalne, od zajtra preto opat idem na mliecnu dietu, s ktorou som zacinala, pretoze potrebujem opat nastolit rezim v mojom stravovani, budem ju obmienat... len o tri tyzdne uz sa budem valat na plazi a ja namiesto chudnutia naberam, lebo som hlupa, takze tak, nezatracujte ma.. :) ... dakujem a drzte palce, ako aj ja vam:)

for_4

sobota:
R: parky, 2 rozky
O: drzkova pol., vyprazany karfiol, zemiaky, salat
V: ovocna misa
2litre mineralky, 4 kavy, alkohol
nato, ze som bola na svadbe,som sa drzala a zjedla som len ovocie
nedela:
R: vajicko, sunka, chleba, paprika
O: polievka, maso na sampion., ryza
O: acidko
V: nebude
2 litre mineralky, 3 kavy, jeden zeleny caj

anddy

ahojte kocky .tak ja som trosku neoodolala bola som vcera na pice ,juj bola taka dobra ,,ale dnes som uz v starych kolajach,

anddy

Ahojte kocky ,,tak ja idem dnes na hody,tak dufam ze odolam vsetkym nastraham,,
dnes som papala
r,d-chlebik,salam,syr,rajcinka
kedze som neskoro vstala
O-cestoviny z fazulkov
O,V-kedze ideme na hody tak neviem co budu ponukat

SUZEN a tabulecky uz nebudes robit?

janka89

nathalia123 hehe ved ja viem,ale my sme radi ze vobec nejake mame,vies a myslim,ze zase nie je nejake hrozne:D:D:D

nathalia123

ahojte zienky,

u mna tiez vaha ostava okolo tej 56, takze celkom spoko.:)

for- tiez mam take v japonskom style, su fakt dobre, milujem cervenu, len ja mam katsie.

janka- chodila som pred dvomi rokmi na tu istu skolu, kde ty teraz koncis, dnes som videla tablo, ste sa na nom velmi nenatrapili..ale v pohode.xixi:o)

baby, ja som si dnes konecne kupila lodicky a hned dvoje a su uplne uuuzasne:), uz len nech sa to slnko konecne ukaze a mozem vybrat zo skrine vsetky tie nove saty.:-)

a lenul, pytala som sa na to solarko, lebo ma zaujima, ako je to v kombinacii so slnkom..? viem, ze by sa to asi nemalo, ale aspon aky casovy odstup by mal byt medzi opalovanim v solarku a nasledne na slnku?

a prajem vam krasny vikend.:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk