Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

janka89

taak ja som bola na svadbe pred rokom a teda ja taketo akcie moc nemusim,ale tam bolo uplne ze uzasne,super sme sa zabavili,sak ked je clovek medzi svojimi,tak zle hadam ani nie je

tak urcite sa skvele zabavis:)

for_4

ja som este na takej svadbe vlastne este nebola. Bracho sa ozenil veeeeelmi rychlo a ked sa vydavala mama po druhykrat, bol to len taky maly obrad na urade a potom slavnostný obed. Este ma teda moze pozvat nevlastna segra na svadbu a urcite sa zucastnim aj tej mojej:-)
Oki baby,idem do prace, pekny vikendik, co najmenej roboty, vela oddychu a ziadne prehresky:-)

lenula

for ja som bola na svadbe asi pred mesiacom. tiez sme sli partia tak okolo 22,00 hod. bolo tam uplne uzasne, zabavili sme sa ako nikdy. ako ja taketo ceremonie moc nemusim, mam rada male svadby, ale fakt bolo super.

tak sa zabav :)))

for_4

dik Jani, keby mi to brucho menej trcalo, bolo by to lepsie:-) ale su fakt nadherne, vzdy som take chcela, tak teraz som si ich dopriala. My sme stuzkovu nemali, prvy krat som tak slavnostnejsie bola oblecena na promociach.
Hm, moj vikend-ja vlastne pracujem stale, pokial nie som mimo domu, resp. mimo Slovenska. Zajtra doobeda pojdem na chvilu do roboty, potom pre kyticu, zagratulovat pred kostol, odtial pojde partia ku mne, dufam, ze nebude prsat a budeme moct byt na terase. Nahodime sa a pojdeme na svadbu. Nevesta nas sice pozvala hned od zaciatku,ale je nas dost, tak staci ked prideme neskor. No a v nedelu budem isto dospavat:-)))

lenula

no ja idem zajtra do obchodu miesto maminy, lebo je v tatrach. ale len do 12,00 tka to vydrzim a potom neviem. priatel bude dlho v robote aj zajtra, tak rozmyslam, ze si urobim nejaky aerobny den a poriadne si zacvicim. ved ma prsat....ci nie? ak bude vonku fain, pomocem sa okolo domu, skalky, tiez foliovnik. no som si toho nasla :)))))

a ty For?

Jani taky pracovny vikend je fakt na prt, to poznam...

janka89

for_4 taaak tie saty teda chvalim,ten japonsky styl je uplne ze najsamlepsi:))strasne sa mi paci tento styl,je taky jedinecny,uzasny,zvlastne krasny,hravy xixi:Dnadhera.....ja som mala take nieco na stuzkovej:)

urcite v tom vyzeras bozsky a vsetci budu len zavidiet:)

tak moj vikend bude velmi chaby,som v robote:((ach,dufam,ze vy ho stravite robenim prijemnejsich veci

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk