Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

for jasne, v nedelu nic! ani holu mys! :)))))

jej for take v japonskom style su krasne, take sa mi velmo pacia :))

for_4

Lenul,takze v nedelu ziadne sladkosti, svoju davku si si uz vycerpala:-)))
K tym satam-vcera som si kupila take v japonskom style, bielo-cervene, dlhe, stojacik, kratke rukavy. Tie som si kupila na tu svadbu. A este som si kupila jedny take na bezne nosenie, tie su cierno biele(k novej kabelke:-))), nad kolena, okolo krku, fakt pekne, aj na dovolenku, do prace alebo von.

janka89

noo tak moja vaha 56,tiez sa nepohla,ale to bude kvoli tej karminovej vlne:D:Ddufam,ze nabuduce bude lepsie

kukam ze saty su nejake in,tak rozmyslam,ze si aj ja kupim,ale neviem vobec aky styl,jaj

anddy nezufaj,nabuduce uvidis,ze budes sama prekvapena:)

lenula

ste sa bavili o satach. ja teda niesom moc suknovy a satovy typ, ale minuly tyzden mi dosli riflove saty a su uuuuuuuuuuuuzasne :o))

skoda, ze je chladno :(

lenula

ahojte babulky. vcera som uz za vami nestihla a dakujem, ze ste si na mna spomenuli, hrozne ma to potesilo :o)))

vzhladom na to, ze som mala meniny, urobila nejake kolaciky a tak, tak som sa dnes ani nevazila...dufam, ze mi ten vcerajsi prehresok odobrite :)))

nathali ja chodim do solarka, preco?

for_4

dobre ranko, takze vcera som cvicenie vzdala a spravila som si wellnes night:-) vehu nehlasim, odvazim sa az buduci piatok. Pekny den vsetkym

happi

a tymto sa pridavam k vam, nehovorim, ze chudnem, ale sa zdravsie stravujem. Aspon 5x denne, viac zeleniny, ovocia, fungujem takto uz dva mesiace, trocha som vas vzdy spehovala, ale nikdy som sa neozvala.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk