Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

jej for dakujem, normalne si ma potesila.:)) ja som si plavky kupovala minuly rok, takze tento rok "nemam narok":-). ale minuly tyzde som si kupila prenadherne saty- bez ramienok, take cierne, kvetovane, no krasne, len to slnko zacalo strajkovat a cakam len na teplejsie dni.:o)
a ake saty? mas nieco vyhliadnute, ci uvidis? a plavky? moj satnik sa poslednu dobu tak rozsiril o saty a sukne ako nikdy. volajako sa mi to zapacilo.:-)))

for_4

nathali, to mam len take obdobie, ze neveceriam. Neviem kolko mi to vydrzi, ale dufam, ze co najdlhsie. A spavat chodim po pol noci, vacsinou sa este ucim, ale pracujem. Telku som nevidela hadam sto rokov:-) a myslim, ze tvoj jedalnicek je uplne v pohode. Dnes by som mala skocit aj na nakupy, v chladnicke uz nic nemam, mozno preto neveceriam.-)))) a potrebujem aj plavky nejake a saty.

nathalia123

s tou vecerou ta fakt obdivujem for_4, uz som sa chcela aj lenky opytat, ako to vydrzi uz po piatej nejest.. ja posledny krat jem okolo siestej- pol siedmej a skutocne mam niekedy problem, ale to je asi individualne.. kedy tak chodievate spat dievcence, lebo ja tak okolo pol dvanastej a mozno aj preto som potom este hladna.

lenik- gratulujem zo srdiecka a ako pisala for- nech ta kilecka uz navzdy obchadzaju.:)

a jedalnik:

r- mussli s jogurtom

d- jablko, hruska

o- kapustova polievka, ryzove rezance so zeleninou a pikantny salatik

o- jablko

v- karfiol na pare so zeleninou

a mala som rusku zmrzlinu a asi aj pojdem na korcule, ak nezacne zase prsat, lebo to pocasie sa poslednu dobu uplne blazni...:(

- baby ja ked sa tak divam na tie vase jedalnicky, tak mam pocit, ze jem strasne vela oproti vam, co si o tom myslite?:o)

janka89

awojte babule,tak som sa asi tri hodky snazila dostat na nasu stranku a az ked som prisla kuknut sem som zistila,ze sa zrusila...fnuk:((skoda,bolo to fajn,take prehladne,ale pravda je ze nas pocet sa stale riedi...

lenka vsetko najlepsie:)

konecne mam volno,waaaaa,aspon sa normalne napapam

r:celozrnna musla+syr+zeleninka
d:nektarinky
o:este neviem ale asi nejake cestoviny
o:hmmmmmm asi nektarinky

ja uz neviem co mam jedavat,ach:(

for_4

tak gratulujem:-) a prajem ti, aby kilecka od teba utekali co najdalej a uz sa nikdy nevracali:-)
Vies, keby mi ta vecera chybala, tak si nieco dam, ale nechyba mi. Kym sa da byt vonku vydrzim to, ked bude skared pocasie, bude to horsie. Ale naozaj sa budem snazit dat do toho co najviac. Nesmiem polavit. Kedy sa chystas na dovolenku?

for_4

nestalo sa nic vazne Lenul:-) inak nemas dnes meniny? Podla nicku...:-)
No neveceriam, snazim sa zamestnat a potom padnem do postele ako zbity pes:-))

lenula

ja som akosi neni v obraze...vcera sa nieco stalo na stranke?

nathali ty si mozes taku gulasovu party v pohode uzivat, nie ako my...teda zatial.... :)))

for ty uz ani nevecerias? to by som asi nevydrzala...

nathalia123

ahojte dievcata,

skoda je tej stranky.:( mne sa to cele velmi pacilo, mali sme tam take sukromie, take to bolo pekne a utulne..:)
no nic, suzen asi vie preco ju zrusila.

ako sa mate? co nove lenulka, for?

ja som bola cez vikend na tom gulasi, popapali sme statocne vselico, ale necitim sa zle.:) vaha stale okolo 56, tak fajn.

kupila som si novu gulicku na piercing, co mam v jazyku- taku chlpatu, farebnu, ale ked som ju vymenila, zistila som, ze je moc velka, budem si musiet ist kupit este jednu... a krupica-spagat, tak som sa na nu tesila.:o)

neskor napisem aj jedalnik, aj ked sem sa mi to uz ozaj paci ovela menej...

for_4

tak vies, mne to pripadalo trapne ako to tam napisala, tak nech to radsej zrusi, ked ju to obtazuje. Ved za tu stranku sa neplati, treba ju len cistit. Takze sa mozeme prestahovat sem nastalo.
Ja zvladam velmi dobre tieto dni, vcera som zo skoly letela na chvlu do prace, a potom som opat makala na zahrade. A obed je vlastne moje posledne jedlo. Citim sa lepsie, ked neveceriam. Snad mi to takto vydrzi, nechcem sa uz vecer prepchavat, ani tie salaty mi uz nechutia:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.