Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

hmm.. skus, lebo podla toho, co pises, mam pohybu dost a tym padom sa v jedle nejak strasne obmedzovat nemusis, lebo cvicenim vela spalis a telo potrebuje ziviny, tak aby sa nestalo, co pisala suzen, ze telo vlastne nebude mat odkial cerpat..

suzen_

alebo si to trolinku poposuvaj aby si mala posledne jedlo o 18.00..pridavaj zelelninku..ovocie len doobeda..a striedaj si ranajky..co ja viam pondelok, streda, piatok vlocky a utorok stvrtok rohlik..na olovrant si daj tu zelelniku a na veceru napikald tunaka s cibulkou..hm?

lenula

o.k. babenky dam na vas...
od zajtra trosku priskrtim pecivo, ale nevilucim ho a pridam si ku kazdemu obedu aj ku kazdej vecery veeela zeleniny...hm?

suzen_

alebo este si skus ku kazdemujedlu pridavat zeleninku...mozno mas nizky e.prijem..a to spomaluje metabolizmus..kazda sme uplne ina..to je takze

suzen_

podla mna by si nemala zacinat s niecim ...najskor skus troskinku nieco pozmenit a ked ani to nepomoze tak potom budeme hladat riesenia..co povis?

lenula

takze aby ste boli v obraze babule:
R-7.00
D-10.00
O-13.00
v-17,00
v2-19,00 (to je len nieco male ta zelenina,jabko...)

lenula

no prave, ze ja som citala, ze sachace su vhodne, ked nechce vaha ist, nie a nie dolu...ja mam vlastne posledne jedlo, ked pridem z roboty a vymocem sa...to je okolo piatej...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk