Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

suzen_

lenipodla mna by si nemala experimentovat..

ked ti mozem poradit..tak obmeniaj cvcenia..a zazcni papat 5 krat denne..pekne si to rozloz a posledne jedlo nech je najneskor o 19.00 a potom uz nepapaj..

nathalia123

pocuj lenik, ono tie sacharidove vlny su preludi, ktori uz schudli a chce doformovat a vyrysovat. ja som ich chvilu tiez riesila, ale nemyslim si, ze je to najlepsi napad, ked budes tak 2 kilecka od ciela, tak by to podla mna bolo vhodnejsie..

lenula

baby ja uz teda fakt neviem...jedavam pravidelne, pijem vela, robim si salatiky...vsetko!!!
suzen jedavam to tak okolo siedmej (myslim to jabko,alebo kalerab...)a o osmej cvicim...
viem, ze toto mi asi neschvalite,ale asi skusim vydrazat 2 tyzdne tie sacharidove vlny...hm?

nathalia123

no ja zas mam, da sa povedat kazdy den nieco sladke, kedze ja kavu nepijem.. bud su to mandle v cokolada, nejake tie bebecka alebo nieco podobne a tiez to takto robim pocas celeho chudnutia, lebo by som sa asi zblaznila..:))) fakt to bude asi tym metabolizmom.

moniqa87

leni, urcite ho uplne nevylucuj..., ako casto jes pecivo? staci len obmedzit myslim si... a skus aj ine cvicenie...

babeny, tak ja som mala vcera taky pochmurny den, mojej babky brat zomrel a kedze odmalicka so starymi rodicmi byvam, tak aj ich surodencov poznam ako vlastne tety a ujov... takze smutne no... v sobotu mame pohreb a co je horsie, babky ma uz len jednu sestru a aj ta je teraz v nemocnici a je na tom dost zle :-(

ale dost pochmurnosti...
moja vaha je 81, takze zasa jedno kilecko dole co som rada...
pas: 82
boky: 102
zadok: 106
stehna: 63
takze u mna spokojnost sama...
a uz mam zadavat jedalnicek na blog, alebo ako?

nathalia123

aha, tak to by malo byt v poriadku lenik. pocuj, ja ti tak poviem, ja som pecivo vylucila skoro uplne, lebo ja ho ani nejak extra nemusim a mne to urcite pomohlo, mozno ho aspon obmedzit.. ale ak sa mas k nemu casom vratit, tak to isto nie. ja ho uz teraz jem fakt len obcas.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk