Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

nathalia123

leni caf:) pocuj, to si pas meras v tom najuzsom a brucho nizsie, ci ako? a sa mi pozdavaju tvoje miery, uz len trochu a mas to.:-)

nathalia123

hehe... avoj suzen:), to ti tak volajako prislo- aaale vecer zas bude 57,6-9, to uz mam tak akosi odpozorovane.:-D

nathalia123

krasne ranko zienky:), takze dnesna vaha je 56,6 a na mierach sa nic nezmenilo- s:51,5 z:93 b:86 p:67 :-)

vcera som bola vo fitku s jeden den prepadnutou permanentkou- strasne, citila som sa ako debil, ked som tu slecnu presviedcala, ze je 22.4.:-D zatial pekne predpoludnie, jedalnicek doplnem neskor na blog, ale nebude to velmi slavne, lebo mame rozlucku s kolegom.:)
a ozaj- suzen, asi si videla, posielala som ti vcera este par foteciek, tak skus kuknut a ked sa ti nejaka bude zdat, tak mozes pridat na blog:-) pa

anddy

Dobre ranko takze moja vaha je 82.8 trosku to islo hore,ale to bude tym menzesom.Uz nech sa to pusti smerom dolu nemozem sa dockat kedy to bude

mmenoir

moni

z bratislavy som :)

jaj baby... radsej asi ani nenapisem moj dnesny jedalnicek, bo hruza... tak malo som papala :/

a inak k vazeniu: mam taky jemny problem ze mam vahu iba ked som v mojej francuzskej rodinke, tu na internate nemame ani jedinu jednu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.