Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

zabicka1611

:DDDD ved vravim ja som sa nevedela vtedy merat tak len tak provizorne som si merala na miestach cez brucho :DD ale uz viem..som nasla na nete, takze uz je problem VYRIESENY!! :D

suzen_

ja mam pri tebe poznacene pas 76 a zadok 96 =)
doobre tak tieto ti dam ako zaciatocne co si mi napisala..cauute kocky utekam

zabicka1611

oki takze...
zadok 98 cm
boky 88 cm
pas 72 cm
stehna 56 cm

ani neviem preco som ti vtedy napisala ze zadok 96 :DD to muselo byt riadne davno, lebo teraz kukam ze tieto miery mam z konca marca :D

jasminne

Ahojte, konecne som tu =)
Prave som prisla zo skusky =( nedopadla najlepsie ...
Zajtra sa uz meriame? som zvedava ako na tom stojim, uz vyse tyzdna som sa nevazila a nemerala, ale citim ze je to uz lepsie =)
Zajtra rano si vsetko precitam, lebo som strasne unavena a mam toho vela na citanie, kedze som tu uz tyzden nebola, takze idem spinat...

suzen_

=))) xixi ja som si myslela ze si si to zle precitala =DDD

aaano tie potrebujem aby som mohla do tabulecky zapisat kolko ubudlo =)) tak napis pas, boky, zadocek a stehna..a hend to znaciim =)a utekam cvicit

zabicka1611

suzi - ja vieeem..ale zajtra pojdem nakupovat tak asi dojdem neskor :DD inak som to pochopila neboj..nooo a tie miery..moze byt ze som ti dala zadok 96...lebo to som merala davnejsie a ani neviem ci spravne az dnes som si nasla ako sa spravne merat :DD takze toto su aktual miery..a tie stare mam zapisane tiez kedze si robim taky zaznam :DD tak napisat ti ich??

suzen_

zabicka
nee dneska =)) xixi ja som to myslela tak ze zajtrs kto nestihne rano prist nahlasit miery tak moze aj dneska..ale vahu normalne zajtra..ze nech mam aspon tu tabulecku mierovu celu a tie su najdolezitejsie..na vahu kaslat..a zabi kolko si mala boky a stehna ked si zacinala to nemam poznacene

a nenahalsila si mi to minule zle?
zadok si mi nahlasila 96 =)

zabicka1611

Takze sa vazime aj meriame dnes?? no oki :)uz aj tak ten jeden den sa nic nezmeni!
moja vaha 55,5kg
pas 69,5 cm
boky 87,5 cm
zadok 97,5cm
stehno 55 cm
ked to tak porovnavam s tym co som mala predtym, tak som prekvapena jednej veci..som schudla z pasa a to 2,5 cm!! :)) a vaha mi trosku stupla zrejme preto lebo citim ze na nohach naberam svalsvto a mam ich aj pevnejsie!! :) inak som spokojna :))

bambulos

ahojte babenky, tak moja vaha akosi stupla 66,5 a miery:
pas 76,5 boky 97, zadok 103,5, stehno 61
neviem ale akosi mi to ide velmi pomaly hmm a hlavne kolise ale ta co uz

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk