Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

whee_ee

ahojte, no konecne tu, hrozne seka stranka dnes..

r:activia tvarohova (650kJ)
d:activia (500kJ)
o:ryza, tuniak, zelenina (1600kJ)
o:jablcko (300kJ)
v:.... uvidim.

btw, dnes som dostala menzes, tak uz chapem, preco vaha stala a kolisala a tak dale, zajtra to bude u mna najkritickejsie, tak vaha v tabulke asi nebude velmi smerodajna:D:D...

suzen, idem poslat tu fotku konecne:)

moniqa87

andy to som kupila light majonezu... a aj ja som robila velku misu... este aj redkovky som pridala...
r: mliecna ryza
d: banan
o: hranolky s kuracinkou v nejakej marinade
o: activia biela sladka
v: salatik
baby moje, dnes som si kupila malu palmicku a mam velke ambicie vychovat z nej za 10-15 rokov kraaaasny palmovy stromcek :-)))))))

mmenoir

suzen kiezby sa dalo... aj priatel do mna husti nech idem k lekarovi, aj kamosky,ale... svate dobre zlate slovensko, v zahranici ti trva tak dva mesiace kym sa dostanes k nejakemu inemu lekarovi ako odvodakovi... a ovodak vie maximalne tak predpisat lieky na anginu a dat paralen proti bolesti hlavy, nic viac... je tu strasne zdravotnictvo :(

mmenoir

caute holky, napiste mi daco pekne bo ma asi picne uz

dve noci za sebou som nespala, dnes som v lekarni kupila daco na spanok na baze prirodnych liekov tak mi drzte palce, lebo sa asi scvoknem...

zajtra trcim v skole do pol siestej...

a super vec, mam problem s materskym znamienkom, nejako sa mi odplupuje, praska, krvaca... take vypukle. tak som cela ubolena, je to tesne pri podprde (teraz ani nenosim radsej)

k jedlu sa nevyjadrujem lebo by som asi bola este nestastnejsia...

:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk