Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

sarka6

ahojky baby :)
no dnesny den hroza :((
ranajky v pohode: chlebik s maslom a dzemom
d: jogurt
ale obed :(: vypr.syr a hranolky :(
teraz mi je to tak luto :((
ale vecer som sa polepsila, rybicky v parad.pretlaku , neskor mrkva :)

zajtra sa polepsim :)

anddy

ahoj moniqa ved si tam nemusis dat majonezu,mozes si tam dat jogurt alebo smotanu,ja tam davam celu majonezu.lenze ja robim velku misu salatiku takze sa tam jedna strati.

janka89

ahojte baby ja by som sa tiez rada k vam pridala a preto pisem info o sebe.....19r.,162 cm,zaciatocna vaha 59kg,chcela by som schudnut na 49 teda 10 kg dole,miery...pas 71, boky 86, zadok 93, stehno 55....dufam ze by sa mi to mohlo podarit do konca juna,teda aspon polovicku,hadam to pojde:)))

for_4

2x mi sem uz nepresiel prispevok:-((
Mam straaasne vela prace, dnes budem makat hadam aj do polnoci. Dnes by sa moj jedalnicek dal nazvat ,,co benzinka dala,,:-))
R: kava, nugatove fornety
D: grahamove tycinky
O: sunkova zapekacka
O: acidko
V: chcela som si urobit sopsky salat, ale nakoniec som si opiekla kuracie masko a k tomu vynikajuci salatik
Este sa chystam na nakupy, zajtra odchadzam a zistila som, ze nemam schopne tenisky, bundu ani nohavice a to chceme chodit na tury:-)))
Moni, gratulujem k topanockam:-))

moniqa87

andy, dakujem ti za receptik, je skvely ten salatik, ale asi ho nebudem robit casto lebo je predsalen s tou majonezou trocha tazsi ;-)))

babyyyyy.... mam nove topanky... jaka som natesena

nathalia123

ahojtee:)

r- muesli s jogurtom a so skoricou
d- 2 jablka a bebe dobre rano oranzove
o- chobotnice v pik. omacke, ryza, sepiova polievka
o- sojove bodky
v- salat mozno s cottage, mozno bez, vcera som robila taky hand-made a je vynikajuci, vcera mi stacil aj samotny bez cottage, tak uvidim

a vcera som ani cvicit nebola, bo som nejaka prachorena, ale dnes mam jogu, tak sa tesim.:-) zatim pa

moniqa87

caute babeny...
r: activia biela sladka
d: banan
o: tortilla s kuracim maskom (mama vzdy vymysli nejaku koninu, ked nie je babka s dedkom doma)
o: salatik
v: salatik
idem robit ten s krabimi tycinkami, takze si to dnes vychutnam, este som necvicila, ale snad sa k tomu do vecera dostanem, lebo sa uz na cvicenie tesim, papa babenky... idem sa teda napapat ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.