Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

pavlusa

moc dakujem za rady.no dá sa - mám tam aj mikrovlnku, ale viete, mám novú prácu a človeku(teda aspoň mne) chvílu trvá než si vyšlapem chodníček.vždy mi trvá než si zvyknem na nové prostredie a podmienky.minulý rok som chodila presne o 12 na obed ale teraz tu obedy nemáme.možeme síce chodiť na obedy a to som si myslela, že aj budeme s kolegynami, ale nejako oni len chlebíkujú a ja nechcem jesť 5 chlebov zlepeňákov denne ako oni.
a ten obed som myslela preto o 15 lebo to už bývam doma a v práci sa mi moc nechce papať samej.rozložím sa tam s obedom a oni budú na mna kukať....

aaaale nuž budem musieť, lebo mi dobre radíte a asi je to len o zvyku.
takže od pondelka si nosím obedíky do práce!

lenula

no ja som si tiez zvykla 5xdenne a dodrzaivam to dodnes. pribrala som preto, ze som nedodrziavala veceru a jedla som aj to, co som nemala. pokial som chodila do posilky, bolo to o.k. No prestala som, kaslala som na cvicenie a pribrala som. mam 67, ale cm pribudli, to citim :(

suzen_

neboj sa ked sa dostanes do starych kolaji pojde to vsetko dole!

aj mne sa niekedy stane ze mam taky zravsi den a ale potom sa aj viacem hybem..a na druhy den si nerobim z toho halvu a pokracujem vo svojej udrziavacke..a dufam ze sa bude dalej darit ako doteraz..:)

som si uplne zamilovala to 5 krat denne, vela pit, a to rodelenie ake som mala pri chudnuti..aj mojeho priatela som naucila k tomu 5 krat denne..no ale s tym rozdielom ze on nedodrziava moc vecere :DDDDD

a stale nieco robim tak ani nemyslim na to ze by som sa isla prejest...

suzen_

pavlus
suhlasim s lenul keby ten obed bol aspon o tej 13.00 ale takto je to velmi neskoro..

a ved ty si si tusim bravala obedik do roboty nie? neda sa ti? vecer pipravis a rano zoberes?

neboj nieco vymyslime :)

a uz chcem vidiet prve zhodene kila!!!a povinne u vsetkych!!! JASNEEEE? :)

ziadne vyhovorky, a nalady ze dneska este si dam a od zajtra..a potom je to zacarovany kruh...do vianoc je nas ciel! kazda minimalne 5 kg..je to realne tak podme do toho kocky !

sak sme nejake tie bojovnicky..no ne?

lenula

ja sa mam uz dobre. mala som nejake problemy a taaak. som hrozne nafuknuta a citim sa ako nejaky hroch. fakt. je mi uz relativne fain, takze zacinam makat :)))

suzen_

ahoj lenik :)

dooobre :) vaha stale okolo 57 kg, raz za cas sa premeriam a stale to je rovnake..dufam ze aj po vianociach si to poviem :D

ale opat vytiahnem steper z pivnice :D teraz ked je zima ma to viacej bavi aj lepsie to ide..nevim preco :D sa mi viacej chce..

a co ty akoo?

a vsetky vas pozdravuje for_4, ze jej nejde prihlasit :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk