Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

Petersen

Existuje spôsob ako si udržať stabilnú váhu. Pre vacsinu ludi velmi dobre funguje a spočíva v jednoduchej stratégii.
V kazdom jedle by mali byt traviny bohaté na vlákninu. Také jedlo nedokážeme hltať - musíme ho dôkladne rozhrýzť. Podrobnejsie sa problem chudnutia a vlakniny rozobera na -odkaz odstránený-

Zaujimave je, ze nášmu mozgu trvá až 20 minút, kým vyšle pocit nasýtenia. Keď jeme potraviny, ktoré nemusíme hrýzť, je možné, že dovtedy dáme do žalúdka viac potravín, ako náš organizmus potrebuje a dokonca sa ešte stále cítime hladní.

suzen_

zabi to by bolo super ale bohuzial ja nemam fotky pred chudnutim =((( ked som mala pokazeny PC o vsetko som prisla..

ale ked kazda mate rada tam dam =)

zabicka1611

kočky ešte ma napadlo, ze by na tom blogu mohli byt fotky pred a po chudnuti..ale to uz ako chcete!! ale bolo by to fajn vidiet ako sme jednotlive pokrocili..ked len od pasa dolu..:)

whee_ee

Ahojte baabky som tu cez mob lebo mam dnes padla elektrina a orange mam odisiel a zajtra idem sk skolou na exkurziu tak potom pridem a suzen fotecku ppslem ked budem mat moznost dakujem sa pochopenie papa

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk